PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 250
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

za konkurencje będzie miała -

Mary Poppins powraca - film Disneya, film który jest sequelem klasyka z 1964 roku - wiadomo że ludzie pójdą na film, bo ta nostalgia i tak dalej...więc sposób na sukces i sposób na zdobycie kasy - Disney

Avatar 2 - Cameron powiedział, że Avatar prawdopodobnie będzie w grudniu 2018 roku, ale nie ma konkretnej daty wydania, więc choć też czekam na 2 Avatara, to jednak chciałbym aby Cameron przesuną produkcję, bardziej na...styczeń 2019... tak jakby

No i Spider Man film animowany - tak, nie wiem, ale wydaje mi się, że ten projekt również będzie przeszkodą, głównie dla tego, że będzie to film animowany, i dzieciaki dosłownie wyskoczą z siebie, aby go zobaczyć. Ponadto - film Marvela, więc też sprawdzony sposób na zarabianie kasy.

Twórcy będą musieli naprawdę się postarać, by przywrócić magię filmów o Narnii. Adamson, Williams, Poulter - film ma przyciągnąć młodych i starszych fanów, więc liczę, że się kiedyś takich informacji doczekam :)

adidos09

Wątpliwe jest żeby Adamson wrócił ostatnio czytałem że zajmie się nową produkcją .

Co do Poulter'a czytałem że prawdopodobnie nie powróci

News : http://pl.ign.com/the-chronicles-of-narnia-the-silver-chair/6420/news/powstaje-k olejna-czesc-filmowej-adaptacji-sagi-opowiesci-z-n

Data premiery tez jest na razie nie znana , ale ciesze się że są konkrety i w końcu film zyskał studio które dofinansuje tą cześć .

Ach myślałem że to się nigdy nie wydarzy ale stało się :)

adidos09

Zaraz się okaże że film tak dobry jak Hugo, ale zarobił niewiele :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones