PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 250
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Jeżeli Eustachy to będzie Will'em, to kto zagra Julię?? Ja bym na miejscu reżysera zatrudniła Emily Osment. Naprawde moim zdaniem by była idealna a jeżeli chodzi o tą Czerownice-wężyce (jak ją nazywam) to bym obsadziła Michelle Pfeiffer. Zastanawiałam się tak... że jeżeli Kaspian jest taki śliczny i wogule boski, a jeszcze na dodatek ożeni się z gwiazdą, która (jak wiadomo) jest piękna to jaki Rilian musi być cudowny! Ciekawe kto go zagra...

milka1244

Też się zastanawiałam co do Riliana... Muszą dać kogoś super!
A kto zagra Julię? JA, Julia. (hehe chciałabym..)
:D:D:D:D:D:D

Julia_20

Do obu rol pewnie obsadzą jakieś nieznane twarze. Szkoda tylko że ja, zwykły śmiertelnik mam zaledwie cień szansy na udział w takiej produkcji!..

Tatar

Na pewno jakaś nieznana twarz będzie, tak samo jak z Eustachym. Dla mnie to nawet lepiej...
Ehmm ja też należę do "zwykłych śmiertelników" i szans raczej też nie mam na zagranie w takim filmie! Wielkie szczęście mają ci, co grają w Narnii!

Julia_20

Tak, bardzo wielkie!! Zapewniona śława i kariera! I sława i chwała, przynajmniej na jakiś czas!

Tatar

Oglądałam na Youtube filmiki z planu filmowego, i powiem wam szczerze że oni tam mają świetną zabawę!! Do tego fajnie tak się oderwać od rzeczywistości i pobawić sie w rycerzy, choć w filmie wygląda to bardzo prawdopodobnie. To musi być coś pięknego, jak bym mogła to bym poszła na casting żeby można było zagrać Julię ;))

milka1244

Fajnie jest być kimś innym w filmie... Zagrać np zupełnie odmienną osobę od siebie.
A na planie, nie dość, że kręcą film, to wszyscy się wspaniale poznają i niekiedy wywiązują się przyjaźnie! Tak jak Will, Anna, Skandar i Georgie. Zazdroszczę im!:)

Julia_20

Ja zawsze marzyłam, zeby znaleźć się w takiej Narnii, styrzelać z łuku, jeździć konno na bitwy oraz władać mieczem, a oni tak mogą, choć przez troche przenieść się w ten wspaniały świat, zdala od naszej rzeczywistosci. Masz racje, tylko im zazdrościć^^

milka1244

Hm, czarownicę powinna zagrać Tilda, bo przecież to kolejne wcielenie "Białej czarownicy".

norcia5

Ale przecież to nie była Biała Czarownica, więc po co Tilda miałaby ją zagrać? Ona już ma swoją rolę. To tak samo jakby Georgie zagrała Julię Pole.

Julia_20

no nie do końca... to właściwie BYŁA biała czarownica. Tak jakby nowe wcielenia. Można to doczytać międzu wierszami w książce.

norcia5

SK czytałam 2 razy i nie zauważyłam, aby to była Biała Czarownica... Tylko,że to była jakaś inna czarownica pokroju Jadis.

Julia_20

Wracając do Julii too świetną Jill mielismy okazje oglądac w wersji BBC ^^... idealna ii mówiła ze swietnym akcentem ^^. Pewnie nie zrobią podobnej, alee jak dla mnie Julia powinna miec włosy do ramion koloru ciemny blond i grzywke... obowiązkowo! ^^

milka1244

Moim zdaniem Emily nie pasowałaby do roli Juli ponieważ ona wygląda na swój wiek ale Will Poulter (Eustachy ) na 17 lat nie tak bardzo , a kiedy będą kręcić ostatnią część (to może być nawet za jakieś 6 lat albo więcej ) Julia i Eustachy jeszcze chodzą do szkoły . A za tyle lat to ona może nie wyglądać na wiek szkolny . No i ona byłaby starsza od Łucjii. Moim zdaniem do roli Juli pasowałaby Bella Thorne byłaby świetną kandydatką i spełniałaby wymagania Loony_ bo ma grzywkę i włosy ciemny blond . (tak na marginesie ja też bym pasowała )

anka970421

ano, ładna z niej dziewczynka, moze nawet za ładna ;p

Loona_

Jak dla mnie Bella jest... jakby to powiedzieć, no nie wiem, za słodka, jeśli rozumiecie o co mi chodzi. :)
ale nie jest zła. ostatecznie może być ;P
swoją drogą, to też chciałabym ją zagrać, ale wiem że to złudne nadzieje :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones