PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 250
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

tak jak w temacie, czy może mi ktoś powiedzieć ile jeszcze części tego badziewia przed nami bo rozumiem że to na podstawie książki.

Filmaniak

Mój drogi, chyba pomyliłeś fora.

Filmaniak

Powiem ci tak - ubogi to ty jesteś. Ja rozumiem że można czegoś nie lubić, ale jak można Klasyk nazywać ubogim dziełem, i w dodatku w żaden sposób tego nie uzasadnić?! Jeśli podoba ci się "Władca Pierścieni" a Narnię nazywasz badziewiem (bez żadnego uzasadnienia) to powiem Ci jedno - nie dorosłeś do 'Władcy Pierścieni". Tolkien i Lewis to ta sama półka.

Ale odpowiem na twoje pytanie. Jeszcze będą 4 części.

adidos09

jak bedą je nagrywali w tym tempie co do tej pory (ostatnie co 6 lat) to chyba nie dożyję :) poza tym trochę to będzie śmiesznie wyglądało bo Eustachy w srebrnym krześle podrósł o rok a aktor w międzyczasie o 6 lat i w filmie zagra jako prawie dorosły młodzieniec.
A tak by the way to część której ekranizacji wyczekuję najbardziej to siostrzeniec czarodzieja. Zawsze uwielbiałem te skoki między sadzawkami.
I jeszcze jedno. Dla całej gimbazy nazywającej Narnię kopiowaniem Pottera. Obawiam się że to wasz ukochany Harry bazuje na rozwiązaniach z Narnii, bo Narnia była dużo wcześniej.

KrzynioB

Mam pytanie - do kogo ta mowa? Dla mnie numerem 1 jest Narnia była i zawsze będzie. Nikt nie nawiązywał do Pottera - nie wiem po jakie licho o nim wspomniałeś/aś.
Po drugie - Narnia 4 jest w produkcji, ale ze względów prawnych nie może mieć premiery przed grudniem 2017 roku.
Po trzecie Will Poulter (Eustachy) miał 15 lat gdy zagrał w 3 części narnii, a w książce jego bohater miał lat 9, to sobie porównuj.
Może adresowałeś tą wiadomość do autora tematu? Ok. Tylko że nawet on nie nawiązywał do Pottera więc nie wiem na co i po co wyskoczyłeś z tym Harrym ni z gruchy ni z pietruchy.

adidos09

To pewnie do Dennisa czyli maniakowego fana

lolmiki

On uwielbia Pottera? Pytam bo nie znam gościa.

adidos09

Fanatycznie.

lolmiki

To już wszystko jasne :)

Filmaniak

Tak się składa, że autorzy obu powieści byli bliskimi przyjaciółmi, więc spór jest trochę bezzasadny, ponieważ jest to kłótnia na tle rodzinnym, jeżeli chodzi o temat dzieł. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones