PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 243
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Tak, zróbmy taką akcję będzie polegała ona na tym. Robimy listę pytań, którą wyślemy panu Magee na Twittera. Niektóre pytania będą z argumentami inne bez. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, niech pisze tutaj, robimy listę. Pytania będą zbierane do listy do końca lipca. Na pewno na część z nich nie dostaniemy odpowiedzi (scenarzysta to nie Duch Święty) ale na pewno da nam to wgląd na to, jak postępują prace i jakie są plany odnośnie "Srebrnego Krzesła"

A oto moja lista:

- Były pogłoski, że Sony dofinansuje film. Czy to prawda i czy ta firma nadal chce zawrzeć umowę na dystrybucje filmów.
- Czy jest szansa że Andrew Adamson będzie reżyserem "Srebrnego Krzesła", czy będzie to ktoś inny.
- Czy Harry Gregson Williams będzie kompozytorem Narnii 4. Jego muzyka oddawała całą magię, grozę, epickość i majestat Narnii. Muzyka Davida Arnolda z 3 części była za słodka. Czy Williams powróci?
- Czy są szanse, że Weta będzie tworzyła dekorację do nowego filmu o Narnii.
- Co podczas pisania scenariusza było dla pana najtrudniejsze?
- Czy w Srebrnym Krześle będzie jakiś pomost do "Ostatniej bitwy"
- Czy Eustachy musi mieć w nowym filmie 12 lat? Przecież 9-letniego Eustachego, grał 16-letni aktor. Czy nie można przenieść akcji z gimnazjum do liceum?

To taka moja lista. Dopisujcie swoje propozycje. :)

adidos09

Czy Liam Neeson powróci w roli Aslana?

Czy pojawi się rodzeństwo?

LordVader345

Czy pojawi się rodzeństwo? - na to pytanie David Magee już odpowiedział innemu użytkownikowi. Nie, tak jak w książce rodzeństwo się nie pojawi, ale dzięki za dodatkowe pytania :)

adidos09

Na jakim etapie produkcji jest obecnie Srebrne Krzesło ?

adidos09

-Czy Eustachego zagra Will Poulter?
-Kto zagra Julie Pole?
-Kiedy będzie premiera?
-Kiedy dowiemy się czegokolwiek?!

Oreuis

Dzięki :)

adidos09

Wątpię żeby było więcej pytań można śmiało wysyłać już niektóre pytania do scenarzysty, czym prędzej wyślesz to być może prędzej odpowie :)

adidos09

Kiedy pierwszy zwiastun? To jest chyba teraz najbardziej oczekiwane
Kiedy pojawią się jakieś zdjęcia z planu ew. plakaty

Polski_Gamer

Tak niewątpliwie się z tym zgadzam, ale z tego co słyszałem to zdjęcia ruszają dopiero na początku lub w połowie 2017. Na zwiastun sobie jeszcze pewnie poczekamy do lipca 2018 :/

adidos09

O i jeszcze jedno
Czy powstaną dalsze części na motywach książki mam na myśli 5,6... itp

Polski_Gamer

Wiesz co, tak producent zapewnił że pozostałe książki będą zekranizowane. Obserwuj mojego bloga, wszelkie najświeższe informacje na nim zamieszczam:
http://narniapozanarnia.bloog.pl/

adidos09

Mi do głowy jeszcze tylko takie pytanie wpadło :)

Na jaką Pan (oczywiste chodzi o scenarzystę) scenę w Srebrnym Krześle najbardziej czeka ?

buterfly

fajne. Obecnie przetłumaczyłem trzy z tych pytań. Muszę teraz znaleźć kogoś kto ma Twittera, albo sam muszę założyć, chociaż nie uśmiecha mi się podawanie numeru telefonu :/

adidos09

David Magee ma jeszcze swój oficjalny profil na Facebooku : https://www.facebook.com/realdavidmagee

Ale nie wiem jak tam jest , czy tez trzeba podawać numer telefonu .

Ciekawego czy tam też opowiada na pytania fanów ?

buterfly

O dzięki! Bardzo mi pomogłeś :)

buterfly

Wysłałem pierwsze pięć pytań przez fb. Czas pokaże, czy odpowie :) Kolejne będą wysyłane, ale też nie chciałem przygnieść go tą lawiną pytań :)

adidos09

Dokładnie bo jeszcze się się zrazi i nie odpowiedz wcale :)

buterfly

A list był dość długi :/

adidos09

Trochę był ale może odpowie :)

Nie wiem ale wydaje mi się że bardziej odpowiada na Twitterze niż na Facebooku ale mogę się mylić :)

buterfly

Więc myślę, że dłużej będziemy czekać na odpowiedź, ale wysłałem i wiadomość i zostawiłem nasz list na stronie, więc jest widoczny :)

adidos09

Myślę też, że dobrze by było gdyby kilka osób napisało mu te pytania, które jeszcze nie były wysłane. Tylko je przetłumaczę :)

adidos09

Jacy niecierpliwi :)
Będzie zaskoczeniem jeśli on w ogóle odpowie na te pytania. Btw, o jakim liście mówicie wyżej?

Osobiście, to już przestałam wyczekiwać informacji. Jak coś będzie to będzie. Za rok, może dwa, heh.

Julia_20


Nic dziwnego że niecierpliwi : )

Od 2013 roku wiemy że powstanie Srebrne Krzesło do tej pory znamy scenarzystę i to że nadal pracują nad filmem - tak naprawdę konkretów nadal brak .

buterfly

Może za wiele na razie nie mogą zrobić skoro prawa ma kto inny? Chyba że już nie ma a ja jestem w tyle z newsami...

Julia_20

Bardzo możliwe :)

Julia_20

List jest na fb Davida Magee :)

adidos09

A faktycznie, znalazłam. Jak mówiłam, będę zaskoczona jeśli zada sobie ten trud by odpowiedzieć ;p
Jakby co, mogę pomóc w przetłumaczeniu tego co chcesz/chcecie wysłać, bądź sprawdzeniu przed wysłaniem (widzę nieznaczne błędy w liście, ale oczywiście niewpływające na brak w zrozumieniu :) ), studiuję anglistykę i choć mi samej na odpowiedziach nie zalezy jak Wam, to mogę służyć pomocą w tłumaczeniu. ;)

Julia_20

Dzieki :)

Julia_20

Popatrz na jego Twittera: https://twitter.com/realdavidmagee

adidos09

Nie widzę niczego nowego, coś przeoczyłam?

Julia_20

Chodziło mi głównie o to, że zazwyczaj odpowiada na pytania fanów, więc jeśli odpowiada na ich pytania, to może odpowie i na nasze :)

adidos09

Albo też nie odpiszę /:

buterfly

Bądź dobrej myśli. Na pewno będziemy czekać trochę dłużej z odpowiedzią po patrząc na jego fb, to nieczęsto tam zagląda. Ale w końcu się doczekamy :)

adidos09

nie wiesz ale dzisiaj podano informacje na temat srebrnego krzesła, a oto cytat:
,,

To będzie zupełnie nowa historia. W pełni oryginalna. Oryginalni bohaterowie, inni reżyserzy i w całości nowa drużyna.

Wtedy jeszcze projektu nie było nawet w studiu, lecz teraz TriStar połączył siły z The Mark Gordon Company, The C.S. Lewis Company i eOne, by razem wyprodukować Srebrne krzesło! David Magee, scenarzysta Życia Pi i Marzyciela, zajmie się teraz napisaniem tejże produkcji. Trzeba przyznać, że materiał jak najbardziej temu służy. Wydarzenia w Srebrnym krześle mają bowiem miejsce całe dekady po tych z Podróży. Kaspian, w poprzednich częściach młodzieniec (najpierw widzieliśmy go jako księcia, a potem świeżo upieczonego króla), jest już starcem. Jak to dawniej bywało, Lew Aslan wysyła mu z Anglii młodych ludzi, by wsparli go w trudnych czasach.

Mastersix

Wiem , już od wczoraj . Śledź mojego bloga Narnia pozaNarnia.pl

adidos09

faktycznie jest nie zauważyłem tego newsy na bogu. przepraszam

Mastersix

Adidos09 podawał już tutaj tą informację, oraz także na swoim blogu poświęconemu Narnii .

Co do informacji ciesze się że nareszcie film zdobył finansowanie , nareszcie produkcja nad filmem ruszy konkretnie .

Już się nie mogę doczekać informacji o tym kto wyreżyseruje Srebrne Krzesło , oraz oficjalnej daty premiery .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones