PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 243
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

http://narniapozanarnia.bloog.pl/index.html?id=361766003&title=Zdjecia-do-filmu- Srebrne-krzeslo-rozpoczna-sie-w-listopadzie

adidos09

Świetna wiadomość - Nareszcie !! - Co do castingu to jeżeli Nina Gold i Theo Park będą odpowiedzialni za cating to jestem spokojny :)

adidos09

Co do kompozytora - Byłbym wciekły i oburzony jeżeli byłby to był nikomu nieznany partacz, natomiast ten człowiek stworzył muzykę do takich dzieł jak - Skazani na Shawshank oraz Zielona mila .

buterfly

Wiem, że jest dobrym kompozytorem, sam posiadam parę ścieżek dźwiękowych na półce. Ale to trochę tak jak z Davidem Arnoldem - stworzył soundtrack o zupełnie innej atmosferze. Boję się, że znowu wszystko zburzą i będą próbowali od początku. A Narnii potrzebne jest jedno, stałe uniwersum. Tak czy inaczej, cieszmy się. Narnia powraca :D
Teraz czekamy na obsadę i datę wydania :D

adidos09

Po tym klęsce Wędrowca do Światu - Narnii również potrzebny jest nowe i świeże spojrzenie, oczywiście ważne aby były też odniesienia do poprzednich części (chodzi mi o scenariusz) - Jednak ja chcę się dać zaskoczyć zwłaszcza jeżeli chodzi o muzykę .

Choć oczywiście ważne aby czuć było w magię w tych utworach które stworzy, a tego mi zabrakło u Davida Arnolda .

buterfly

Ciekawy jestem castingu :)

buterfly

Ciekawe też kiedy dowie się o tym filmweb :)

adidos09

Filmweb jak zwykle z informacjami ma opóźnienia :)

adidos09

Wspaniałe wieści! Już nie mogę się doczekać

Kinoman123456789

Teraz tylko data wydania i obsada. Więc do lipca będziemy informowani, kto zagra główne role :)

adidos09

do listopada, nie lipca - przejęzyczyłem się :)

Kinoman123456789

Mam nadzieję, że do grudnia 2018 się wyrobią. Jeśli nie, film na bank będzie na początku 2019 roku :)

adidos09

Myślę że dla tego filmu grudzień byłby najbardziej dogodnym terminem premiery. Nadal nie mogę uwierzyć że wreszcie zabierają się za ten film. Tyle lat czekania!

Kinoman123456789

Właśnie przed chwilą przeczytałem, co na ten temat sądzi Narnia.Web. I nie są pewni, że są to prawdziwe informacje. Dopóki twórcy nie zabiorą głosu trudno być czegokolwiek pewnym :(

adidos09

Okazało się że te informacje nie są prawdziwe :( http://www.narniaweb.com/2017/07/fake-press-release-for-the-silver-chair-is-circ ulating/

adidos09

Szkoda że fake. Ale gdyby nie był, czy mogliby w ogóle kręcić w listopadzie skoro do grudnia 2017 jest nałożone moratorium?
Ej no, czekaliśmy 7 lat to poczekamy jeszcze parę miesięcy :)

Julia_20

W sensie, podczas moratorium mogli nakręcić film, tylko nie mogli go wydać, o to chodzi :)

Julia_20

Z drugiej strony, cieszę się. Być może Williams jeszcze powróci :)

adidos09

Dopiero przeczytałem że to jednak fake news - To to się długo nacieszyłem:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones