PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 250
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Nie wiem po co założono stronę "Srebrego Krzesła" skoro nie wiadomo czy powstanie, nie ma o tym żadnych wiadomości, a założenie strony na filmwebie sugeruje, że część ta zostanie zekranizowana - co może być błędną wiadomością.

Osobiście kocham Narnię, ale na "Podróży" film mógłby się zakończyć.

Rosalia_Marisa_Habsburg

Na filmweb.pl jest dużo takich stron.
Osobiście myślę,że skoro kolejne części "Zmierzchu" (którego jestem absolutną fanką) i "Harry'ego Potter'a" mają swoje strony z wyprzedzeniem to "Opowieści z Narnii" nie powinny być pod tym względem gorsze.Nawet jeśli kolejna część zostanie nakręcona dopiero za tysiąc lat.
Zresztą skoro ktoś stworzył kolejną stronę, to pewnie już coś wiadomo.

rrr_Angel

Ale HP i Zmierzch to coś innego.
A nic pewnego wciąż nie ma :(

użytkownik usunięty
Rosalia_Marisa_Habsburg

o ile mnie pamięć nie myli reżyser dwóch pierwszych części zapowiadał, że "Krzesło" nakręcą. Mówił coś chyba nawet o o"Koniu i jego chłopcu". Cóż, jak napisał(a) rrr_Angel, skoro Potter ma swoje część czemu nie Narnia? Jedno i drugie jest cyklem, jedno i drugie ma po 7 części

Dokładnie :)

Astral3

Ta na pewno powstanie bo w Cinema City są już plakaty

seba55a

Dla twojej mądrości, są to plakaty Wędrowca do Świtu, a nie Srebrnego Krzesła.

aneciora11

SrKrzesło... będzie do bani. Nie przepadam za tą częścią. Ale Koń i Jego Chłopiec...? O jezu, mogliby nakręcić, pominąwszy Krzesło, moim zdaniem :)

mrs_bijou

nie wiem czemu nikt nie lubi srebrnego krzesła ;D ja uwielbiam i sie nie moge doczekac

Loona_

ja jestem w trakcie czytania "Srebrnego krzesła". tak dokładnie, to w połowie. i w sumie ta część nie jest dla mnie ani lepsza, ani gorsza od wcześniejszych. a tak swoją drogą, to o wiele pozytywniej Narnia wypada w filmach. przynajmniej w moich oczach. jest bardziej ubarwiona, a cała fabuła dojrzalsza i rozbudowana. w książce szczególnie przeszkadza mi kreacja Aslana. on jest tam prawie jakąś niezrównoważoną, agresywną bestią... tak więc jestem zwolenniczką filmów ;)

Loona_

Ja najbardziej lubię książkę "Koń i jego Chłopiec". nie wiem sama czemu. Może dlatego, że jest ta inna niż wszystkie książki z tej serii? Ale na drugim miejscu są od razu wszystkie pozostałe części. :))
Na początku strasznie nie lubiłam "Podróży Wędrowca do Świtu", ale jak przeczytałam po 2 latach znów tą książkę (skończyłam tydz. temu;)) to uznałam ją za świetną. Chyba dla tego, że trochę dorosłam i zrozumiałam ją do końca. No i czytałam ja przez całą noc, co było zupełnie magiczne i ekscytujące <3I mam nadzieję, że film od razu mi się spodoba :)

carla_y

Nie wiadomo co o tym wszystkim myśleć na imdb też jest strona tego filmu link : http://www.imdb.com/title/tt1223947/

buterfly

Tu nie ma specjalnie nad czym dywagować jeżeli będą duże zyski i wysoka oglądalność to będą kolejne ekranizacje . Pod tym względem HP ,Zmierzch itp niczym się nie różnią od Narni.

Rosalia_Marisa_Habsburg

Tak zgadzam się, na "Podróży" powinno się zakończyć bo już nie będzie tych bohaterów których uwielbiam (Edmund ! <3, Łucja, Piotr i Zuzanna)

zuza42

Będą, będą, tylko będą się pojawiać epizodycznie i nie będą głównymi postaciami,chociaż w ostatniej części będą odgrywać ważną rolę. Tak jak wszyscy. :)

carla_y

Na razie nic jednak pewnego nie ma że powstanie chociaż chciałbym żeby powstały kolejne części i żeby wrócił stary reżyser choć to raczej nierealne a szkoda ) :

buterfly

No niestety, co do reżysera, to raczej nie wróci,
ale nakręcą kolejne części. (mam nadzieję!!) Jak nie za 2 lata, to trochę później, ale na pewno to zrobią :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones