PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 250
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Chodzi o Willa Poultera. Jego nieskazitelna twarz dzieciaka, przemieniła się w nieskazitelną twarz młodzieńca. Co robić? Oczywiście fajnie by było gdyby Poulter wrócił, ale musieli by go trochę komputerowo odmłodzić.

Jeśli o mnie chodzi to widzę dwa wyjścia:

- Dają nowego aktora, o zbliżonym głosie W.P, i nakładają mu komputerowo znaną twarz Willa Poultera. (Taki zabieg przeprowadzono w najnowszej części "Szybkich i wściekłych")

- Dają nowego aktora podobnego do Willa. A jeśli tak to kto to by mógł być? Macie jakieś propozycje?

adidos09

Ja propozycji nie mam, ale dobra charakteryzacja odmładzająca potrafi zdziałać cuda. Patrz jak odmłodzili Bena Barnesa w Siódmym synie.
Tylko o czym my rozmawiamy, skoro Srebrne krzesło moze wgl nie powstac, a jesli powstanie to pewnie za ładnych parę lat :P

kamilxxx09

W wykradzionych przez hakerów mailach od Sony jest rozpiska filmów na 2016 i 2017 rok. Wśród tych na 2017 jest Narnia więc jest nadzieja :)

filmowy12345

Ale że Sony miałoby robić Narnię?

kamilxxx09

Z wykradzionych maili wynika, że planują projekt o nazwie "Narnia" na 2017 rok. Może to oznaczać że film wyjdzie pod szyldem Sony Entertaiment.

filmowy12345

O matko. Narnia od Sony nie brzmi ciekawie.

filmowy12345

Powinien Disney robić.

kamilxxx09

Niby dlaczego ?

buterfly

Jeden powód: klimat. Fox zrobił 3 częśc i co wyszło? Film co najmniej 2 klasy gorszy od fantastycznej 1 i 2 części. Zmiana reżysera zresztą też miała na to wpływ :P

kamilxxx09

A co ma Sony do Foxa, bo nie za bardzo rozumiem .

buterfly

To że ani jeden, ani drugi to nie Disney.

kamilxxx09

Wiesz brak Disneya nie musi rzutować na jakości filmu. Dwa warunki: Adamson i Williams.

kamilxxx09

zgadzam się że powinien być Disney. Ale nie wiadomo czy będa chcieli bo już w przypadku KK zrezygnowali ze względu na mały (wg nich) zarobek filmu.

Julia_20

I niestety w pewnym sensie mieli rację - film był FINANSOWĄ klapą, Nie rozumiem tego - pierwsza część cieszyła się dobrymi opiniami, druga również a film poniósł finansową klęske.

filmowy12345

No bywa, niestety. Z drugiej strony KK nie jest taki baśniowy jak Lew bo reżyser co nieco pozmieniał, w sumie jako ksiażka jest chyba najnudniejszą częścią ;]

filmowy12345

Też tego nie rozumiem. Jakość tak samo wysoka, a różnica w zarobku jakieś 325 mln $. Ogromna wręcz.

Julia_20

Myślę że, jednak przy Wędrowcu to dużo zawinił reżyser - jeżeli wróciłby Adamson, to Narnia może być pod innym szyldem filmowym studia mi, to nie przeszkadza .

kamilxxx09

Moja największa nadzieja co do tego filmu - powrót Adamsona!

kamilxxx09

https://www.facebook.com/pages/Andrew-Adamson-and-Harry-Gregson-Williams-in-the- production-of-Silver-Chair/1826199027606025

Daj lajka :) I wyślij swoim znajomym :)

adidos09

Sobie wyszukałam jego nowe zdjęcia i faktycznie już doroślej wygląda... Ale oby go nie zmieniali, tylko po prostu odpowiednio ucharakteryzowali.
Patrząc chociażby na filmową Łucję widzi się jak zmieniła się szczególnie w II części w porównaniu do I i jakoś nikomu to nie przeszkadzało :) a przerwa między filmami to były 3 lata.

Julia_20

a jaka jest przerwa produkcji między Wędrowcem a Srebrnym krzesłem? - tak od 2009 (rok produkcji) to 7 lat. Chociaż też liczę na powrót Poultera.

adidos09

Pomiędzy Wędrowcem a Krzesłem różnica będzie co najmniej 7-8 lat. To trzeba liczyć od daty premiery, nie rozpoczęcia produkcji. 2010 rok. Plus moratorium 7 lat, czyli najwcześniej 2017 - to optymistyczna wersja. Film najwcześniej może być pod koniec 2017 roku, ale można spokojnie dodać jakiś rok lub dwa do tego (bo różnie bywa) i wyjdzie 2018-19... cholera, będę krótko przed trzydziestką :/
Ja też, bo szczerze mówiąc nie mam pojęcia kto inny mógłby zagrać Eustachego.

Julia_20

No cóż co do daty nie ma co na razie martwić się na zapas, ważne że film jest w produkcji. Dopóki nie ma konkretnej daty zakładajmy że film wejdzie do kin w grudniu 2017 roku.

adidos09

Czasami niełatwo być optymistą jeśli chodzi o branżę filmową. ;)

Julia_20

Nie przerażaj mnie, naprawdę. Być może zabrzmi to trochę dziwnie, ale pamiętam że jak w styczniu 2011 roku wróciłem z seansu 3 części to pierwszą rzeczą jaką zrobiłem to sprawdziłem kiedy będzie 4 część. I jak widzisz nadal czekam. Wiec jednak że czekanie 7 długich lat na film na podstawie książki którą uwielbiasz to droga przez mękę. :)

adidos09

Kolejna nowa wiadomość od Venture Capital Post tym razem, to nawet nie zrozumiałem, o co im chodzi - chyba jakaś kolejna bzdura ;)
link ; http://www.vcpost.com/articles/64285/20150506/chronicles-narnia-silver-chair-spo ilers-will-magicians-nephew-replacement-save.htm

buterfly

to tylko takie podsumowanie wiadomości. Info o tym że wcześniej planowano nakręcić "Siostrzeńca Czarodzieja" a nie "Srebrne Krzesło" "Ale to że w "Srebrnym Krześle" nie ma konkretnych kontekstów religijnych" - to jest na prawdę nierozsądne. Przecież każdy tom kipi alegoriami chrześcijańskimi. :)

adidos09

Też tak uważam dlatego tłumaczenie, że Srebrnym Krześle nie ma tylu kontekstów religijnych co w Siostrzeńcu Czarodzieja, to są ich wymyślone poglądy ;)

adidos09

Tym razem portal chrześcijański Crossmap także powtórzył te brednie aż trach, to czytać ;)
link : http://www.crossmap.com/news/the-chronicles-of-narnia-the-silver-chair-release-d ate-news-and-updates-the-silver-chair-is-th-18164

buterfly

tak, już czytałem. :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones