PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 250
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
bolerkomanman

Eeee według mnie on się nie nadaje to musi być aktor, który naprawdę wczuję się w rolę ja bym obstawiała na Johna Deppa.

aneciora11

Co??? Mat Damon w ogóle nie pasuje, może i dobrze by zagrał, ale inaczej go (Riliana) wyobrażałam. ;p
To musi być młody aktor. Wiem, że można każdego ucharakteryzować, ale on przede wszystkim musi być i czuć się młodo. ;))
No ale, uważam, że to już kwestia gustu...
Ja sama nie wiem kto mógłby go zagrać... Musi być bardzo przystojny (przystojniejszy od Bena) Bo w końcu to syn gwiazdy... :)

carla_y

Orland Bloom według mnie też by się nadawał, nie jest w końcu taki zły lub Jake Gyllenhaal właściwie on strasznie jest podobny do Bena, ale kiedy Ben ma zarost:)

aneciora11

No oni to są przystojni. Każdy w inny sposób. :P
Rzeczywiście, oni by pasowali. :D

carla_y

i tak wezmą kogoś z teatru, nieznanego :]

Loona_

I fajnie ;p
ciekawe jak będzie wyglądał... ;)

carla_y

Na pewno będzie to mało znany aktor tak jak to było w przypadku Bena

buterfly

Mi do głowy przyszedł aktor Craig Horner (Miecz Prawdy) http://www.daemonstv.com/wp-content/uploads/2010/01/legendoftheseeker_s2e9-550x3 05.jpg http://1.bp.blogspot.com/_ABl6on44Qx8/S_ODlITPZvI/AAAAAAAAK_o/hijgtK8ypMk/s1600/ iiCraigHorner_%20LegendOfTheSeeker_s2e21_Unbroken_20100515_001.jpg

buterfly

Eeeno ;) Niezły! :DD

carla_y

Ale chyba wolałabym na jego miejscu widzieć blondyna ;P

carla_y

Ja także. Tak w ogóle, pamięta ktoś czy w książce był podany wiek Riliana? Bo ja go wyobrażałam sobie jako młodego, jakoś 25 lat góra.

Julia_20

mi sie wyobraża ciemnowłosy :] i raczej takiego wezmą

Julia_20

O ile pamiętam, to nie. (a książkę czytałam nie dawno. Jakieś 3 tyg. temu) Było napisane, że był "młodzieńcem".
Ja nawet wyobrażałam go sobie jako 20-22 latka :)

carla_y

Tutaj jest jego opis link : http://narnia.ovh.org/ksiazki/postacie.php?id=rilian

buterfly

31 lat?... to już nie taki młodzieniec.. chyba że miał tyle lat, gdy go odnaleźli Julia, Eustachy i Błotosmętek. A ile lat więziła go Zielona Pani? ahh, dawno się czytało SK...

Julia_20

Niestety ja nie czytałem SK więc nie pomogę ale jeżeli dobrze liczę Rilian urodził się w 2325 roku a Zielona Pani uprowadziła w 2345 r (przeczytałem to w necie) więc powinien mieć ok. 20 lat ?

buterfly

Czyli WTEDY był młodzieńcem, ale nie wyobrażałam go sobie jako 31 letniego mężczyznę... ;p

carla_y

Niestety nie wiem jak było w książce ale wiesz na początku mógł być młodzieńcem co nawet się zgadza a potem wiele lat był więziony przez Zieloną Panią a niestety latka lecą ;D

buterfly

hehe, no niestety ;p
Ale mam nadzieję, że nie uwzględnią tego w filmie i przedstawią go jako młodzieńca :)

carla_y

Ja także mam nadzieje że przedstawią go jako młodzieńca jeżeli takiego go przedstawiono w książę nie widzę powodów aby to zmieniano

bolerkomanman

No ja mam nadzieję, że będzie młody i piękny po tatusiu ;) Craiga Hornera strasznie lubię więc moim zdaniem mógłby zagrać, ale jak wezmą jakiegoś młodego, przystojnego i nieznanego z ciemnymi, dłuższymi włosami to się nie obrażę xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones