PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 250
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Uważam osobiście ,że ,,Lew ,czarownica i stara szafa'' było filmem bardzo dobrym 10/10 ,niedawno pojawił się ,,książę kaspian'' dużo bardziej podobał mi się niż część 1. Jednak teraz do 3 filmu zatytułowanego ,,Podróż Wędrowca do świtu'' może okazać się wielką porażką. Mianowicie całkowita zmiana obsady co jest dla mnie nie zrozumiałe. Jak Adamson mógł pozwolić nakręcić cześć 3 komuś innemu:( A Jeżeli chodzi o ,,Srebrne Krzesło'' to nie wiem czy film będzie też dobry ,gdyż niema tych samych bohaterów praktycznie co dalszą część to są inni bohaterowie więc jeśli chcą nakręcić wszystkie tomy to radził bym bardzo się do tego przyłożyć mogą się one nawet ukazać w 2020 roku.

Jakebloom

Myślę, że 3 część nie będzie wcale gorsza przez zmianę reżysera... A obsada tak całkowicie to się nie zmienia, tylko odchodzą Piotr i Zuzanna, a zostają Edmund i Łucja. No i Kaspian. I Ryczypisk. Oczywiście w dalszych częściach pojawią się również inni bohaterowie, co wg mnie nie jest wielkim minusem dla filmu. W prawie każdej części są inni, więc musimy się do tego przyzwyczaić:) Jeśli będą się trzymać treści książki, to dobrze na tym wyjdą.

Julia_20

E tam. To, że w czwartej części nie ma tych samych aktorów... to nic. Ale wiecie co, na końcu Kaspian wystąpi.
W piątej części będą ci sami aktorzy (tylko starsi, jak i w życiu, jak i w książce). No i w szóstej... Cóż, koniec Narnii, znów ci sami aktorzy, tylko bez Zuzanny.
To są rozważania czysto teoretyczne.

Jakebloom

Mi się w filmach bardzo podobała ich pospolita mowa. Nie to co w książce. W filmie było to poprostu... żywsze :D
Poprostu się boję że to zmienią...

Jakebloom

Podróż Wędrowca do świtu napewno nie będzie tak popularny jak pierwsza część bezsensowne że tu pojawia się Eustachy najgłupsza postać z książki...szczerze to nie lubię 3 częśći mało wciągająca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones