PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 279
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Ja bym dała amande seyfried gdyby trochę młodsza była... :)) a wy kogo proponujecie?

Agusia_12497

na pewno nie Amandę. świetna aktorka, ale nie nadaje się na Julię. Julia była młodsza.

Agusia_12497

Może Elle Fanning?

CasperChase

No właśnie też o niej myślałam, ale chyba zbyt sztywna. Nie widzę jej w tej roli za bardzo : /

Agusia_12497

Gra bardzo dobrze, więc powinna sobie poradzić.

Agusia_12497

Myślałam też o Cassie Skins..

Agusia_12497

Nie, Amanda na pewno nie jest za stara do tej roli...

Elle, ale on nie jest Angielką...

Może:
Eliza Bennett
Ana Mulvoy Ten
Kaya Scodelario
Lisa Backwell
Rachel Hurd-Wood
Freya Mavor
Evanna Lynch


i może ona: Julia Winter , ale ona nie urodziła się w Anglii...

Jednak wg mnie i tak one są trochę stare do roli JUlii, ale może charakteryzacja je odmłodzi...

jagodajulia

Evanna była by dobra, ale chyba jednak trochę za stara na Julię.

evilfleur

Też tak myślę... Bardziej jakaś aktorka z 95, czy 96 roku byłaby odpowiednia... Jednak z drugiej strony, aktor grający Eustachego ma obecnie 19 lat...

jagodajulia

Ogólnie to z tych młodszych roczników, aktorek nie ma za bardzo. Evanna chyba jest z nich wszystkich najlepsza :)

Agusia_12497

http://www.filmweb.pl/person/Chloë+Grace+Moretz-271491 może ona , jest całkiem niezła ..

MariaDepp

Wątpię aby jednak wymieszali HP z Narnią bo bądź co bądź Evanna dla większości pozostanie Luną. Jak dla mnie Eliza Bannett pasuje :)

MariaDepp

Jakaś taka mało narnijska.

Agusia_12497

Od razu Julię Robersr ! Skoro pozostalych grali wcześniej nieznani lub mało znani aktorzy, to i kolejne dzieciaki też powinny być tak obsadzane.

Dzejkob

Ja moge ją zagrać :p ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones