PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 248
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Dla mnie prawdziwą Narnią były dwie pierwsze części. W trzeciej Eustachy razem z Edmunem i Łucją, bez Zuzy i Piotra, a teraz to. Dla mnie to już... niee, nie to samo.

Nula18

Zgadzam się bez "czwórki' to już nie to to samo :)

Nula18

Och, przestańcie...
Nie to samo, ale równie fascynujące. Ja przynajmniej tak to odebrałam czytając książkę.
Trochę brak "czwórki", to fakt, ale potem możemy równie dobrze "zaprzyjaźnić się" z nowymi bohaterami, jak ze starymi. :)

carla_y

ale wiecie podobno w 7 części narnii piotr, edmund i łucja będą. Tylko Zuzanny nie bedzie bo przestała wierzyć w Narnię. & część nazywa się "ostatnia bitwa"

andy7

No co ty? xp
Tak, będą wszyscy oprócz Zuzy.
Polecam przeczytanie całej serii. Jest naprawdę doskonała. :)

andy7

Niby będą, ale tylko trochę. No i już nie będą mieli takich przygód jak w 1 czy 2...

yvonneD

Tak, bo 7 cześć nie jest o nich. To Julie Pole i Eustachy Klarencjusz Scrubb są głównymi bohaterami. Oni ( w "Ostatniej bitwie") to postaci drugoplanowe. :)

andy7

W 7 częśći wystąpi Zuza! ::D Jakaś inna dziewczyna przestanie wierzyć w Narnię bo zacznie się malować czy coś xD. Heh ciekawe rzeczy piszą w wikipedii :D

Nula18

1 i 2 to są najlepsze części 3 w ostateczności może być- im więcej odcinków beż aktorów z pierwszych części to już nie jest to samo-nie ma już tego klimatu...

ralera

To cię nie pocieszę, cała czwórka Pevensie w kolejnych filmach nię będą głównymi bohaterami. W książkach Srebrne krzesło ,Koń i jego chłopiec ,Siostrzeniec czarodzieja, Ostatnia bitwa pojawiają się jako postacie drugoplanowe (lub w ogolę nie występują).

Termo

No to prawda. Chociaż w "Ostatniej bitwie" na końcu będą wszyscy królowie i królowe Narnii (ci legendarni)

użytkownik usunięty
niuma11

Ja tam nawet nie mam ochoty oglądać części bez Piotra, zawsze był moim ulubionym bohaterem.

Nula18

tak przy okazji: wiecie że to na podstawie książki? bo jak widzę te wpisy to mi się wydaje, że myślicie, że reżyser to wymyśla....

thesa

Wooow to teraz mnie zadziwiłaś! Nigdy bym nie pomyślała!
Pisząc to chodzi mi również o to, jak toczą się losy, gdybyś nie zauważyła. Po prostu wyrażam swoje zdanie, że bez początkowych bohaterów to dla mnie nie jest już ta 'prawdziwa' Narnia, jeśli mogę tak to nazwać. To tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones