PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 279
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Na tej stronie jest Srebrne Krzesło na razie tylko po angielsku ale raczej wyjdzie z lektorem lub dubbingiem

http://www.filmweb.pl/film/Opowie%C5%9Bci+z+Narnii+Srebrne+krzes%C5%82o-2015-481 607

krzysiekkukiela

To już martwy projekt.

Tatar

pomyliłem linki tu jest ten film http://www.kino.pecetowiec.pl/video/10749/Opowie%C5%9Bci-z-Narnii-Srebrne-krzes% C5%82o-wersja-tylko-dla-znaj%C4%85cych-angielski

krzysiekkukiela

Zgadzam się z Tatarem masakra . . .
a ci aktorzy . . .
ten książe to na początku myślałam że to przebrana dziewczyna :\

krzysiekkukiela

Chyba coś pomyliłeś? Pod tym linkiem, który tutaj nam dałeś owszem jest "Srebrne krzesło" ale z 1990 serial produkcji bbc, który niestety nijak się ma do tych nowych opowieści z Narnii, chociaż wierniej odwzorowuje książkę. Więc niestety chyba Tatar ma rację :(

Ninel

Było by dobrze gdy by się jednak mylił . . . ale marne szanse, chociaż . . . przecież czemu na filmwebie i w innych źródłach pisze że "krzesło" powstanie w 2015?

iwona002

Teoretycznie tak. ale praktycznie nie. Dlaczego? Bo "Kaspian" i "Wędrowiec" zwiedli pokładane nadzieje. Zwłaszcza te finansowe. Dla producentów inwestować w kolejny film z serii, która nie spełnia nadziei, to żaden interes. Nie ma dudków z dystrybucji, nie ma następnych filmów.

Tatar

Pozwolę się wepchnąć do dyskusji;) i ( niestety! ) zgodzić z Tatarem. Przez długi czas sama się pocieszałam, że wciąż trawją negocjacje i może coś z tego będzie. Jednak może mi ktoś sprecyzować jak długo już trawją te nieszczęsne negocjacje, bo sama się pogubiłam;( Obawiam się, że to może być koniec, ale staram się nie tracić nadzieji, że jednak jacyś inwestorzy się znajdą!;(
Eh.

Fantassia

Muszą się znajść nie zniosłabym tego że filmowa Narnia skończyła się już po trzecim filmie, i pewnie nie tylko ja . . :(

iwona002

Racja. Ja też.

iwona002

Ale musisz znieść. Bo czwarta "Narnia" to już tylko mrzonka.

Tatar

Tatar, coś czuję, że jednak masz rację. Tylko trochę mi z tym ciężko. Szkoda, kudre blacha, no!

Fantassia

Nie było wystarczająco dużo dudków z "Kapsiana" i "Wędrowca" więc nie będzie kolejnych filmów. "Narnia" niestety nie spełniła oczekiwań producentów.

Tatar

No wiem, wiem... brutalna polityka filmowa. Tak się zastanawiałam, że gdyby ( MOŻE!) jednak znalazł sięsponsor, to pewnie znów zmienili by reżysera ( MOŻE!) i ciekawe co by było wtedy. Lepiej czy wręcz przeciwnie?...

Fantassia

jaki sponsor zainwestuje pieniądze w wątpliwy projekt. Chyba jakiś umierający w testamencie...

Tatar

Rozbrajasz mnie na drobne kawałeczki;) Ale o prawdę nie ma się co kłócić...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones