PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 248
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

http://narniapozanarnia.bloog.pl/id,349230665,title,David-Magee-zakonczyl-prace- nad-scenariuszem-do-filmu-Opowiesci-z-Narnii-Srebrne-Krzeslo,index.html

adidos09

świetna wiadomość.

filmowy12345

super,w koncu

adidos09

Nareszcie coś konkretnego i potwierdzonego :)
Mam nadzieje że teraz pójdzie z górki :)

buterfly

potrzebują jeszcze sponsora, ale myślę że Sony się tym zajmie. A skoro tak to w grudniu 2017 roku...

adidos09

No tak i jeszcze reżysera ;)

adidos09

Sony raczej się tym zajmie, bo na liście filmów, która została wykradziona przez hakerów widnieje napis NARNIA 2017

Mastersix

Wiem o tym :)

adidos09

A narnia . com twierdzi że ten wpis był fałszywy :/

filmowy12345

wiem o tym. napisałem o tym w najnowszej wiadomości na filmwebie. Ale myślę że to kłamstwo. No bo wpis z tweetera został przez Davida M. usunięty (pewnie dla tego że twórcy się wtrącili) i teraz roznoszą info że to nieprawda. Ale prawda wyciekła. Myślę że po prostu trwają intensywne prace nad filmem, ale po prostu nie chcą zdradzać szczegółów. Bądźmy dobrej myśli :)

adidos09

Poza tym o tym że Sony dofinansuje film też byśmy się nie dowiedzieli gdyby nie strona którą mi przesłałeś. Narnia.com milczy w sprawie filmu. Tylko tak mogę wytłumaczyć ten fakt.

adidos09

Może masz rację :) Szkoda tylko, że by czegokolwiek dowiedzieć się o filmie, trzeba czytać wiadomości wykradzione przez hakerów.

filmowy12345

No niestety :(

adidos09

Kolejny news który mówi że było to fałszywa wiadomość http://www.examiner.com/article/silver-chair-script-announcement-turns-out-to-be -a-hoax

buterfly

A David Magee potwierdzil ze to falszywa wiadomosc?

adidos09

Moze scenariusz bedzie jeszcze poprawiany i o to chodzi ze jest to falszywa wiadomposc. Nie wiem juz sam. Maja jeszcze 2,5 roku na produkcje. Lepiej niech sie streszczaja.

adidos09

Możliwe że ta cała wiadomość z ukończonym scenariuszem, była zaplanowana przez producentów i miała wzbudzić ponowne zainteresowanie Narnią - zwłaszcza że od poprzedniej minęło już 5 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones