PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 250
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Uwielbiam Lewisa i jego swiat daj mozliwosc odskoczenia od normalnosci i mozliwosci rozmyslania nad aluzjami jakie w nich umiescil autor. Ale rezyser 3 czesci polegl akceptujac ten scenariusz( nawet niezdolalem poznac bohaterow) Adamson dobrze sobie radzil z przeniesieniem tego wszystkiego na ekran. Aj licze ze on powroci. Niech chociaz pomoze przy scenariuszu... no nie wiem jak bedzie ostatnia czesc wygladac bez niego, przeciez tam jest tyle przeslan ze ten nowy rezysio nieogarnie tego.

Daksza

Nie należy go tak źle oceniać, fakt scenariusz był naprawdę zły, ale film był dobry, chociaż uważam, że jest za krótki, powinien mieć podobny czas co poprzednie części (dobra bo to nie temat Wędrowca tylko Krzesła) Na razie nie ma co dyskutować nad reżyserem, bo nie wiadomo czy film powstanie, ale ja w głębi duszy co wiele razy już tu wspominałam modlę się, aby jak najszybciej go zobaczyć i przede wszystkim niech scenarzysta (kimkolwiek on jest) zanim weźmie się za pisanie scenariusza przeczyta książkę, bo jestem w 100% pewna, że nie zaglądał chociaż na pierwszą stronę Wędrowca.

aneciora11

najbardziej ubolewam nad sceriuszem, ale rezyser musi go zatwierdzic a ten nowy raczej nie czuje swiata Lewisa. Czas filmu tez ma wielkie znaczenie tu sie zgodze. To co widzi widz pozniej to swiat postrzegany przez rezysera a ten swiat jest malo magiczny (sa basniowe stwory prawda ale tu brakuje ekscytacji nieznanym) to jak jakas przygodowka toczaca sie w XVI wiecznym naszym swiecie a nie Narnia.

Daksza

Adamson chyba pomagał przy scenariuszu (był przecież producentem przy trzeciej części) Podobna dyskusja toczy się już na wątku przy PWdś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones