PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 279
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

czytałam wszystkie części opowieści z Narnii, są to niesamowite książki, do niektórych wracam nawet drugi czy trzeci raz,
chętnie zobaczyła bym film który by oddawał przesłanie książkowe,
chyba najlepiej została nakręcona pierwsza część, jednak każda kolejna jest oddaniem..... ale nazwy książki, a szkoda........... książki są naprawdę dobre bez dodawania wszystkich tych nowoczesnych dziwactw.

crus

Większość widzów to niechcący żadnych przesłań zjadacze hamburgerów. A zjadacze hamburgerów nie chcą żadnej filozofii, tylko kolejnego burgera z dodatkami, wciśniętymi w bułkę hamburgerową. NIestety.

Tatar

od hamburgerów można dostać niestrawności:)) ale chyba tak jest wygodniej, nie trzeba myśleć, a myślenie to ciężka praca..... dla niektórych:))

crus

Tych "niektórych" jest brdzo dużo.

Tatar

Mimo uroku tej powieści tak naprawdę nie jest taka popularna jak dzieła Tolkiena a szkoda:)bo jest bardziej przyjemna w czytaniu niż te trudności przy Tolkienie.

Kolo_15

Akurat PWDŚ była całkiem dobrze nakręcona, najsłabiej jak dotąd Książę Kaspian...
I tak dobrze, że nie zrobili z dobrego fantazji takiej chały jak z Gry o Tron.

crus

Od tych filmów można dostać nie tylko niestrawności - one są gorsze od hamburgerów i ich bułek.

crus

Przeczytałem 4 pierwsze tomy i książka robi się durna i nudna od trzeciej części. Inna sprawa,że rewelacja to to w ogóle nie jest,aż dziw bierze,że ze średniej niestety książki zrobili niezły film-mówię o 1 części, bo reszty nie da się oglądać niestety.
Proponuję jednak każdemu by sam przeczytał i obejrzał i dopiero swoją ocenę wydał.

crus

Przeczytałam wszystkie książki i tak jak ty lubię do nich wracać kilka razy, ale filmy nie są oddaniem książki i ja też czekam aż ktoś wyda film który będzie się odnosił do książki chociaż w 90%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones