PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481607}

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

The Chronicles of Narnia: The Silver Chair
20 279
chce zobaczyć
Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło
powrót do forum filmu Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

to nie to samo

użytkownik usunięty

przez wszystkie części narnii byli łucja, edmund, piotr i zuzanna. teraz to już nie będzie to samo. ;( dobrze że przynajmniej barnes będzie grał. ;**

No nie we wszystkich, w ostatniej Piotr i Zuzanna pojawiali się szczątkowo, chyba właśnie po to, by tęsknotę widzów ukoić.
Ja się przyzwyczaiłam do zmian bohaterów czytając Narnię :)

ale ten film na razie nie jest w planach nawet :( następny będzie "Siostrzeniec czarodzieja" a nie "Srebrne krzesło"

alunia123

coś się Tobie pomyliło Siostrzeniec Czarodzieja to szósta część Srebrne krzesło jest czwartą częścią

tygrysone

Nic mu się nie pomyliło tak Siostrzeniec Czarodzieja jest szósta częścią i to ją chcą na razie zekranizować

To wcale nie jest koniec jak byście czytali KSIĄŻKĘ opowieści z narni to wiedzielibyście, że to Piotr, Edmunt, Łucja i Zuzanna to tylko mrugnięcie okiem w całej historii narnii bo przecież są też inni bohaterowie również ważni ja Digory, Pole i Eustachy.

użytkownik usunięty

Digory, Pole i Eustachego to ja mam w nosie. wolałam tamtych.

wierz mi naprawdę inne części Opowieści z Narniisa równie fascynujące może po za siódmą a na pocieszenie dodam ze Piotr Edmunt Zuza I Łucja pojawia się w piątej części i siódmej po za Zuzanną

tygrysone

Ja uważam, że właśnie siódma część jest jedną z ciekawszych (moja ulubiona) i stanowi świetne zakończenie i dopełnienie obrazu Narnii. Jest najmroczniejsza (choć pojawiają się promyki nadziei) i "najcięższa" ze wszystkich części. Bardzo chciałbym aby ją zekranizowali, choć byłoby to iście karkołomne zajęcie, I ciężko byłoby zakwalifikować film jako familijny jeśli film miałby być wierny książce.

kane15

Ja też uwielbiam 7 część chyba dlatego, że jest taka mroczna i jak czytałam ją pierwszy raz myślałam, że wszystko nie skończy się szczęśliwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones