PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=300941}

Ostateczni mściciele 2

Ultimate Avengers II
6,5 1 418
ocen
6,5 10 1 1418
Ostateczni mściciele 2
powrót do forum filmu Ostateczni mściciele 2

właśnie obejrzałem (swoją drogą taki sobie) i zauważyłem kilka błędów w obsadzie:
1. Hank Pym / Ant-Man --> Hank Pym / Giant Man
2. Clint Barton / Hawkeye --> nie ma go wcale
3. The Hulk / Edvin Jarvis --> od kiedy Edvin Jarvis zmienia sie w Hulka??

ocenił(a) film na 4
kogiro

Do tego opis dystrybutora nie w pięć ni w dziesięć:
"Gdzieś w mrocznej dżungli odradza się starożytna tajemna cywilizacja, której władcy chcą opanować cały współczesny świat."
- starożytna cywilizacja wcale się nie odradza i nie chce zapanować nad całym współczesnym światem. ;-)

ocenił(a) film na 4
kogiro

Sam film jak poprzednia część. Poniżej oczekiwań.

von_Vogt

Pozwole sobie sprostować. Hank był zarówno Ant-Manem jak i Giant Manem. Odsyłam do komiksów znajdziesz tam jeszcze jedno jego alter ego (pomijam fakt ze to Ultimate a nie 616 ale co tam). Hawkeye nie był członkiem pierwotnego składu Avengers. Pojawił sie dopiero pozniej jako byly przestepca. Idac tym tropem powinienes zaznaczyc ze brakuje dzieciaków Magneto (pierwsi mutanci w Avengers odsyłam ponownie do komiksów) swoja droga majacych znacznie wiekszy wplyw na nie tylko Avengers ale i cale uniwersum Marvel (polecam crossovery Avengers Disassembled oraz House of M choc i te nie sa ze swiata Ultimate) The Hulk to przez caly czas nasz drogi Bruce nie wiem gdzie wypatrzyles kogos innego pod postacia Hulka. Chcac wytykac bledy powinienes najpierw zapoznac sie z komiksami.

DogtownHawk

Popieram DogtownHawk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones