PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8427}

Ostatni Mohikanin

The Last of the Mohicans
7,6 101 033
oceny
7,6 10 1 101033
6,9 13
ocen krytyków
Ostatni Mohikanin
powrót do forum filmu Ostatni Mohikanin

Czemu jestem taki głupi że nie oglądałem tego filmu wcześniej. Rewelacyjny film i ten Soundtrack jedyny w swoim rodzaju tylko szkoda że film trwa jak dla mnie jedynie 1godz. 52min. Mógłby trwać dłużej ale spokojnie można dać temu filmowi 10/10 i taka jest moja ocena.

ocenił(a) film na 10
szymas93

Ja też żałuję, że wcześniej się nie skusiłam, ale jeszcze bardziej, że nie sięgnęłam najpierw po książkę. Muzykę do filmu miałam okazję słyszec wcześniej i to dzięki niej zainteresowałam się filmem.
Arcydzieło! Genialny scenariusz, wspaniały dobór miejsc i aktorów- to jeden z tych filmów, do których można wrócic za jakiś czas :)

ocenił(a) film na 9
dominiquemariep

Co do książki, to jest zdecydowanie inna od filmu. A raczej to film jest zdecydowanie inny od książki :). Dlatego w sumie nie traci się czytając książkę po obejrzeniu filmu. I film i książka mi się podobają. Jednakże, książka jest bardziej literaturą młodzieżową, a film to już jednak nie za bardzo.

ocenił(a) film na 10
Lanluaine

Dziękuję! Zachęciłaś mnie: na książki przygodowe nigdy nie jest się za starym ;) Mam nadzieję, że znajdę w bibliotece, serdecznie pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
szymas93

muzyka z tego filmu wygrywa, jest cudowna!!!

ocenił(a) film na 9
szymas93

Muzyka naprawdę piękna :) A sam film jest cudowny :) Szkoda, że to tylko 1h i 52 min. :(

Layla97

Szkoda szkoda jak na tak świetny film to króciutko

ocenił(a) film na 9
szymas93

O tak. Zdecydowanie. Oglądałam z bratem i tak bardzo go przeżywałam, że gdy się skończył zapytałam: 'COOO?! Już?!', a mój brat w śmiech xD Naprawdę, szkoda że dłużej nie mógł trwać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones