PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8427}

Ostatni Mohikanin

The Last of the Mohicans
7,6 101 015
ocen
7,6 10 1 101015
6,9 13
ocen krytyków
Ostatni Mohikanin
powrót do forum filmu Ostatni Mohikanin

powiedziałbym fachowo: taki niedopracowany braveheart przeniesiony w świat Indian. To wszystko co można powiedzieć. 2/10

Alex_Tyler

Napisz raczej: "To wszystko, co jestem w stanie powiedzieć". Poza tym "Braveheart" był później.

ocenił(a) film na 8
NickError

aleksik jest nieco oderwany, mysli ze jest krytykiem, nie przywiazuj wagi do typa :)

ocenił(a) film na 8
jabolowy_jazzman

popieram... podobnie wypowiadal sie na temat "Zielonej Mili". prawda jest taka, że ludzie uwazaja dramaty za glupote, tylko prawdziwi kinomani zwazaja na fabule filmu albo "wiernosc" ekranizacji ksiazki i widza ich prawdziwe piekno... Alex jak widac nalezy do grupy ludzi, ktorzy kompletnie nie znaja sie na filmach...

Alex_Tyler

Jezu przestań wreszcie pisać to "powiedziałbym fachowo"(albo coś w tym stylu)i zrozum że nie jesteś żadnym krytykiem filmowym

Den-hanazo

A nawet gdyby był, to nie jest to żaden powód dumy.

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

ihahaha:D
powiedzialabym fachowo: coz za fachowa krytyka:D
a ja dla muzyki i dla scen..a szczegolnie ostatnia..i dla Daniela i dla zdjęc..i dla pieknych indian..daje 10/10:))

Alex_Tyler

ZNOWU ON.
Boże człowieku co ty niby lubisz.

użytkownik usunięty
Alex_Tyler

spieprzaj gnoju z tego portalu - dopieprzasz się do dobrych filmów! przy jak wytresować smoka była twoja negatywna opinia i potem same pozytywne

ocenił(a) film na 6

Co? tak cię boli że mam inne zdanie? Nie możesz pojąć ze komuś film się nie podobał?
Nie zniżę się do twojego poziomu i nie będę cię wyzywał.

ocenił(a) film na 8
Alex_Tyler

te alex przecież ty dajesz albo 1 albo 10 a tu zrobiłes na psikusa i dałes 2

ocenił(a) film na 8
slupek81

Posypał mu sie system zero-jedynkowy :D

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

biedny z ciebie człowiek...

Alex_Tyler

To żeś powiedział fachowo. Dogłębna ocena środków aktorskich, brawurowe podsumowanie pracy operatorskiej, że o błyskotliwym rozprawieniu się z płyciznami scenariusza nie wspominając - gratuluję. Wyczerpująca wypowiedź, dostaniesz robotę w "Kwartalniku filmowym".

ocenił(a) film na 9
Stanley_Hartman

Tak to jest, gdy wypowiada się ekspert, który zdecydował się nim być 5 minut wcześniej...

Max66

alex to oglada mode na sukces jak i ci ktorzy krytykuja Bravehearta nawet go nie ogladajac . a co do gatunku dramat jest najlepszy jest w nim wszystko akcja smiech lzy :) supcio :D

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

brak słów K..WA. Mógłbym wiele rzeczy zrozumieć ale 2 dla Mohikanina?? Cienki to Ty jesteś i twój komentarz. Ostatnia scena jest majstersztykiem, i ta muzyka. 10/10

ocenił(a) film na 9
Alex_Tyler

Zostałeś zje....ny i twoja ocena skoczyła o 4 oczka?. Fascynujące jest te forum.

ocenił(a) film na 2
Alex_Tyler

Zgadzam się! Pomysł na film dobry, ale wykonanie to już inna bajka. Powiedziałbym, że raczej terminator przeniesiony na tamte lata (vidi sceny ucieczki łódkami albo strzelanie z dwóch strzelb na raz)

Alex_Tyler

Haha ale mądry jak film może być nie dopracowaną wersją "Braveheart" skoro "Ostatni Mohikanin" powstał 3 lata wcześniej. Na twoim miejscu obejrzałbym ten film za 10 -15lat bo najwyraźniej nie dorosłeś do tego filmu. Teraz zapewne masz 7 - 13 lat, bo widać to po twojej wypowiedzi

ocenił(a) film na 7
Alex_Tyler

Za muzykę i Daniela Day Lewisa dałam 7. Ogólnie film był raczej przeciętny.

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

jak można być takim matołem i bawić się w krytyka ...chłopie ogladaj muminki bo ten film cie przerasta ....

użytkownik usunięty
Alex_Tyler

A ja polecam.

Alex_Tyler

jak już czytam nagłówek na forum alex tyler poleca to mnie skręca ...

ocenił(a) film na 10
Alex_Tyler

ale u kolegi Kapitan Ameryka i X-men po 8 punktów dostali, buehehehehe krytyk rodem z bollywood :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones