PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8427}

Ostatni Mohikanin

The Last of the Mohicans
7,6 101 015
ocen
7,6 10 1 101015
6,9 13
ocen krytyków
Ostatni Mohikanin
powrót do forum filmu Ostatni Mohikanin

Jedna z najbardziej epickich scen jakie widziałam. Coś niesamowitego. Genialnie połączenie muzyki i obrazy. Najbardziej intensywne i przejmujące kilka minut w tego typu filmach... Moim zdaniem przebija nawet sceny z "Bravehearta", w którym patosu przecież jest mnóstwo. Te emocje, heroizm... Gdybym miała ocenić tylko tę scenę - 10/10, ale cały film ma już "tylko" 6/10.

ocenił(a) film na 8
ms_rosencrantz

Dokladnie te 10 min to chyba najlepsza scena jaka kiedykolwiek w zyciu widzialem odemnie za film 8/10.

ocenił(a) film na 8
ms_rosencrantz

A tutaj przypomnienie (raczej dla tych, co film oglądali bo sporo zdradza)
http://www.youtube.com/watch?v=lv6VW4tMZbE

Końcówka filmu świetna (10/10). Muzyka wspaniała(10/10). Cała reszta niestety bardzo średnia (raczej na 5/10).
W sumie - trochę naciągane 8/10.

ms_rosencrantz

Dokładnie, scena genialna, a ta muzyka... Poezja!! Mi się tylko nie podobał ten jeden moment gdy Daniel Day Lewis strzelał z dwóch muszkietów naraz i trafił dwóch Huronów... Ale i tak ta scena dla mnie na 11/10:-)

użytkownik usunięty
_ENKI_

Tego typu sceny sa perfekcyjne. Az czuc bylo ta nienawisc i gniew i chec zemsty za smierc syna.

ocenił(a) film na 10
_ENKI_

co Ci sie niby w tym nie podobało? Film genialny nie tylko ze względu na końcówke. Teraz zbyt pochopnie filmy nazywa się arcydziełami. Ostatni Mohikanin bez najmniejszych wątpliwości nim jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones