PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8427}

Ostatni Mohikanin

The Last of the Mohicans
7,6 101 008
ocen
7,6 10 1 101008
6,9 13
ocen krytyków
Ostatni Mohikanin
powrót do forum filmu Ostatni Mohikanin

POLECAM!

ocenił(a) film na 10

ZAWSZE gdy mam okazję, to go oglądam. Pamiętam zachwyt, kiedy widziałam go pierwszy
raz - pozostał do dziś, gdy oglądam go już kolejny. Rewelacyjna gra aktorska. MUZYKA,
sceneria, kostiumy, charakteryzacja. Mimo, że historycznie nie wszystko ok, polecam!!!! :-)

ocenił(a) film na 10
Martasaa

a co dziś masz zgodne z prawdą? niedługo pojęcie prawdy przejdzie do historii!
''Mimo, że historycznie nie wszystko ok, polecam!!!! :-) '' to taki wybieg ochronny przed atakami filmwebowych krytyków? ;D ważne że film się podoba reszta niema znaczenia

ocenił(a) film na 10
saveferris

Napisałam tak dlatego, że skończyłam historię, więc zwracam uwagę na ten aspekt w filmach. Jakoś nie przejmuję się "atakami filmwebowych krytyków" :-)

ocenił(a) film na 10
Martasaa

a skąd wiesz że to czego cię uczyli w szkole jest prawdą?

ocenił(a) film na 10
saveferris

szkoła to szkoła, studia to studia :-) jeden z moich wykładowców był specjalistą od kolonializmu amerykańskiego. Nie widziałam tego na własne oczy, więc pozostaje mi wierzyć mądrzejszym ode mnie i źródłom. Jeszcze jakieś pytania? ;-)

ocenił(a) film na 10
Martasaa

nie no tak pytałem bo z tymi szkołami to różnie bywa a z psorami to często jeszcze gorzej
no ale skoro siedzisz w tym temacie to może słyszałaś a może nawet oglądałaś serial ''How the west was lost'' http://www.amazon.com/How-West-Was-Lost---boxed-3--vol/dp/B000FENT0O/ref=sr_1_2? s=movies-tv&ie=UTF8&qid=1330901239&sr=1-2 ciekaw jestem czy nauczanie w szkole pokrywa się z tym co przedstawili rodowici amerykanie w swoim serialu.

ocenił(a) film na 10
saveferris

Nie "siedzę" w tym temacie, tylko mój wykładowca "siedział". Nie widziałam tego serialu, bo ogólnie mało ich oglądam, ale jeśli będzie kiedyś okazja to dam znać:-) Podejrzewam, że motywy są oparte na faktach, a szczegóły dobrane pod wizję reżysera, ale pewnie Ameryki tym stwierdzeniem nie odkryłam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones