PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8427}

Ostatni Mohikanin

The Last of the Mohicans
7,6 101 015
ocen
7,6 10 1 101015
6,9 13
ocen krytyków
Ostatni Mohikanin
powrót do forum filmu Ostatni Mohikanin

Przytyk

ocenił(a) film na 8

Nie wiem czy ktoś już o tym pisał, ale czy w scenie na skalnej półce w której nasz dziarski główny bohater biegnie ratować swego indiańskiego kolegę, który z kolei pobiegł ratować swoją blondwłosą piękność, w momencie gdy Nathaniel wybiega zza skał (na chwilę po śmierci Uncasa) też dojrzeliście dziwne zachowanie się "skały" po lewej (pawej Natjaniela) stronie?
Oczywiście nic nie ujmuje to temu filmowi, naprawdę bardzo mi się podobał. Rewelacyjna muzyka. :)

Mojmirus

Kolego, to dziwne zachowanie się skały zostało szerzej opisane w zakładce "ciekawostki" i zakwalifikowane do błędów filmowych ;) a w samym filmie jest więcej wpadek i np. troszkę dziwi mnie, że zauważyłeś skałę a tego, że w ostatnich 10 minutach filmu pogoda zmienia się jak w kalejdoskopie już nie ;) mi osobiście bardziej rzuciła się w oczy pogoda niż skała ;)
No, ale i tak brawa dla Ciebie za spostrzegawczość :)

ocenił(a) film na 8
haruka13

Aa, nie wiedziałem nawet o istnieniu takiej zakładki, choć oczywiście nie spodziewałem się, że będę tutaj w jakiś sposób pionierem, szczególnie że film już parę ładnych latek ma. ;) A jeśli chodzi o pogodę, przesada, w górach pogoda zmienia się szybko (no dobra, może nie aż tak :P), kto choć raz był ten wie. :) Poza tym akurat w tym momencie moją uwagę (wielkiego fana krwi na ekranie :P) odwrócił raczej pościg i rachowanie kości "negatywnego bohatera" filmu. :)

Mojmirus

Ok, przyjmuję Twoje usprawiedliwienie bez większych oporów ;)
Z tą pogodą w górach to fakt: w czasie jednego spacerku można tam spocić się, potem zmoknąć do suchej nitki a następnie wysuszyć się do sucha :)
Ale w Mohikaninie ta pogoda zmieniała się niemal z każdym nowym kadrem i ujęciem... ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones