PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8427}

Ostatni Mohikanin

The Last of the Mohicans
7,6 101 033
oceny
7,6 10 1 101033
6,9 13
ocen krytyków
Ostatni Mohikanin
powrót do forum filmu Ostatni Mohikanin

zwroccie uwage, ze to ona tu jest osia filmu. Np watek Uncasa i Alice - prawie niewidoczny - ale ta scena, kiedy rusza jej na ratunek - cos pieknego!!

ocenił(a) film na 10
sat666n

całkowita racja: 10/10 ode mnie - za muzykę, za grę i brak sztuczności !

ocenił(a) film na 9
sat666n

potwierdzam. mega film. mogę go oglądać w kółko

ocenił(a) film na 8
sat666n

To nie jest film o miłości. Miłość jest tylko wątkiem pobocznym , na prawdę trzeba wam to tłumaczyć ?

ocenił(a) film na 9
Arturro_P

tak kolego, KONIECZNIE musisz nam to wytłumaczyć :/...nie mogę się wręcz doczekać Twojej jedynie słusznej interpretacji, hehe :)

ocenił(a) film na 9
sat666n

a poważnie - to weź wyluzuj, brachu...dla maniaka samochodów "Szybcy i wściekli" to film o wyścigach ulicznych, dla innego - o policjantach i złodziejach, a dla mnie - strata czasu :/... tyle w temacie gustów i tego, jakie indywidualne emocje wzbudza w każdym widzu jakis film....

ocenił(a) film na 8
sat666n

a czy ja jestem spięty ?:) Z tego co powiedziałeś , ktoś kto pasjonuje się tylko i wyłącznie w filmach "szybcy i wsciekli" , rzeczywiście może mieć problem z odbiorem tego filmu. Spoko , jeżeli lubicie ten film bo opowiada o miłości , wasza sprawa. Ale to nie o tym. Dla jasności , nie mówiłem o Tobie, ale o ogóle.

ocenił(a) film na 7
sat666n

najpiękniejsza scena z filmu i jedna z piękniejszych w historii to ta, kiedy alice decyduje się skoczyć w przepaść. jodhi may była wspaniała w tej scenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones