PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8427}

Ostatni Mohikanin

The Last of the Mohicans
7,6 101 037
ocen
7,6 10 1 101037
6,9 13
ocen krytyków
Ostatni Mohikanin
powrót do forum filmu Ostatni Mohikanin

Nie rozumiem sławy tego filmu,nie obejrzałam jeszcze całego ,zostało mi ostatnie 20 minut,bo leciał
o jakiejś drakońskiej godzinie i po prostu zasnęłam ,bo mnie wynudził . I GDZIE TA PIĘKNA
MUZYKA JA SIĘ PYTAM?! przecież jej tam w ogóle nie słychać ,jedna przyśpiewka fletu cały czas
,ładna ,ale szału nie ma.
więc co jest w tym filmie takiego?!
czy może cała muzyka i wszystkie walory artystyczne skupiły się w tych ostatnich 20 minutach ?
obejrzę dzisiaj jeszcze raz,może po prostu nie dorosłam,do tego filmu i zrozumiem jego geniusz po
latach ,ale proszę może mi ktoś wytłumaczy teraz?

ocenił(a) film na 8
wik22

dobra obejrzałam do końca i jest nawet nawet ,więc wytłumaczy mi ktoś jak usunąć wgl tą wypowiedz?

wik22

Niestety będziesz musiał(a) wstydzić się tej wypowiedzi do końca świata. Ale szacun za przyznanie się do błędu. Ode mnie 10/10 ma ten film.

ocenił(a) film na 8
wik22

haha :P najlepszy komentarz ever :D pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
karola__14_

wstydze się ;< bo okazało się żę obejrzałam połowe filmu tylko , a chociaż pierwsza połowa naprawde jest beznadziejna ,to druga za to bardzo piękna . BOŻE WYBACZ MI ZA TĄ WYPOWIEDZ ;<

ocenił(a) film na 8
wik22

haha, wybaczam, najważniejszy jest powrót na właściwą ścieżkę :)))

ocenił(a) film na 10
wik22

scena na skalach z alice jest taka kultowa wrecz nie do opisania

wik22

nie wiem jakich słów użyć by opisać muzykę w tym filmie. Widziałem kiedyś jakiś filmik gdzie trener motywuje drużynę futbolową do gry i puszcza "main theme" z ostatniego M :) ale wracając do filmu co w nim jest takiego poruszającego, w ogole gdy oglądam filmy z przed 21 w. ;] to zastanawiam się co w nich jest takiego ze okrzykujemy je kultowymi. MIesiąc temu leciał ów film w tv i obejrzałem od początku. Nie musiałem czekać do ostatnich 20 min by się przekonać :) nie wiem jak opisać to że mi się podobało. Brak efektów, brak cyfrowej obróbki ( może) , same ujęcia + genialna muzyka . W 92r. musiało to poruszyć publike. W 2013 , wierzmy rodzicom którzy do kin chodzili po 5 razy na ten sam film:) nie wiem czy ktoś to zrozumie, nie czytam czy to ma sens, jest piątek :) jutro się przekonam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones