Ostatni Władca Wiatru

(2010)

The Last Airbender

0 0 FILM 418956
Ostatni Władca Wiatru (2010)
http://www.filmweb.pl/film/Ostatni+W%C5%82adca+Wiatru-2010-418956/userRecommends
1 godz. 43 min.
ocena społeczności: niezły
5,6/10
27.602 głosy
  • 6865. w rankingu światowym
  • 4.825 osób chce zobaczyć ten film
Ostatni Władca Wiatru (2010)

pełna obsada i twórcy

+

obsada


  • Noah Ringer Noah Ringer
    Aang
    Aang
     

  • Dev Patel Dev Patel
    Książę Zuko
    Książę Zuko
     

  • Nicola Peltz Nicola Peltz
    Katara
    Katara
     

  • Jackson Rathbone Jackson Rathbone
    Sokka
    Sokka
     

  • Shaun Toub Shaun Toub
    Wuj Iroh
    Wuj Iroh
     

  • Aasif Mandvi Aasif Mandvi
    Komandor Zhao
     

  • Cliff Curtis Cliff Curtis
    Lord ognia Ozai
     

  • Seychelle Gabriel Seychelle Gabriel
    Księżniczka Yue
     

  • Katharine Houghton Katharine Houghton
    Babcia Katary
     

  • Francis Guinan Francis Guinan
    Mistrz Pakku
     

  • Summer Bishil Summer Bishil
    Azula
     

  • Damon Gupton Damon Gupton
    Mnich Gyatso
     

  • Randall Duk Kim Randall Duk Kim
    Starzec w świątyni
     

  • John D'Alonzo John D'Alonzo
    Asystent Zhao
     

  • Keong Sim Keong Sim
    Ojciec władający ziemią
     

  • Isaac Jin Solstein Isaac Jin Solstein
    Chłopiec władający ziemią
     

  • Edmund Ikeda Edmund Ikeda
    Starszy mężczyzna w Kyoshi
     

  • Morgan Spector Morgan Spector
    Dowodzący oddziałem żołnierzy narodu ognia
     

  • Karim Sioud Karim Sioud
    Strażnik więzienny narodu ognia
     

  • Manu Narayan Manu Narayan
    Szef straży więziennej narodu ognia
     

  • Kevin Yamada Kevin Yamada
    Więzień królestwa ziemi
     

  • Ted Oyama Ted Oyama
    Wieśniak w Kyoshi
     

  • Ritesh Rajan Ritesh Rajan
    Żołnierz narodu ognia
     

  • Georgie DeNoto Georgie DeNoto
    Jet
     

  • Manuel Kanian Manuel Kanian
    Nerwowy strażnik więzienny
     

  • Chris Brewster Chris Brewster
    Kopiący władający ogniem
     

  • Ryan Shams Ryan Shams
    Dowodzący łuczników
     

  • Jeffrey Zubernis Jeffrey Zubernis
    Żołnierz plemienia wody
     

  • Brian Johnson Brian Johnson
    Żołnierz plemienia wody
     

  • J.W. Cortes J.W. Cortes
    Służący lorda ognia
     

  • Ken Myers Ken Myers
    Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Roberto Lombardi Roberto Lombardi
    Żołnierz narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Thomas Walton Thomas Walton
    Wojownik narodu wody (niewymieniony w czołówce)
     

  • Mohammed J. Ali Mohammed J. Ali
    Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Frank Apollonio Frank Apollonio
    Wojownik narodu wody (niewymieniony w czołówce)
     

  • Sean Crisden Sean Crisden
    Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Kirk Kelly Kirk Kelly
    Wojownik narodu wody (niewymieniony w czołówce)
     

  • Eddie Noone Eddie Noone
    Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Matthew Nadu Matthew Nadu
    Żołnierz ze specjalnymi zdolnościami (niewymieniony w czołówce)
     

  • Erica LaRose Erica LaRose
    Zula (niewymieniony w czołówce)
     

  • Tino D. Valentino Tino D. Valentino
    Pomocnik (niewymieniony w czołówce)
     

  • Matt von Siegel Matt von Siegel
    Wojownik północnego plemienia wody / Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • London Summers London Summers
    Wojownik północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
     

  • Michael J. Kraycik Michael J. Kraycik
    Osadnik północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
     

  • Bob Lewandowski Bob Lewandowski
    Wojownik północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
     

  • Ernest E. Brown Ernest E. Brown
    Bębniarz królestwa ziemi (niewymieniony w czołówce)
     

  • Tom Delconte Tom Delconte
    Wojownik północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
     

  • Jae Greene Jae Greene
    Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Mike Tyler Mike Tyler
    Generał narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Alex Alessi Alex Alessi
    Wojownik północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
     

  • Steven Carey Steven Carey
    Zamrożony wojownik narodu ognia / Wojownik północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
     

  • Ali Khan Ali Khan
    Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Zackary Kresser Zackary Kresser
    Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Valentino Rudi Valentino Rudi
    Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Alexander Baliev Alexander Baliev
    Pomocnik Zuko (niewymieniony w czołówce)
     

  • Hasan Bivings Hasan Bivings
    Mieszkaniec królestwa ziemi (niewymieniony w czołówce)
     

  • Danny Donnelly Danny Donnelly
    Mieszkaniec północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
     

  • Sam Ibram Sam Ibram
    Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • James Sayess James Sayess
    Wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Philip J Silvera Philip J Silvera
    Władający ogniem uwięziony w królestwie ziemi (niewymieniony w czołówce)
     

  • Joe Krieg Joe Krieg
    Chłopiec ćwiczący Tai Chi (niewymieniony w czołówce)
     

  • Tamiko Brownlee Tamiko Brownlee
    Wojowniczka w wiosce Kyoshi (niewymieniony w czołówce)
     

  • Brian M. Martin Brian M. Martin
    Wojownik północnego plemienia wody / Elitarny wojownik narodu ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • J. Center J. Center
    Mieszkaniec północnego plemienia wody (niewymieniony w czołówce)
     

  • Robert Eckard Robert Eckard
    Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Jona Kessler Jona Kessler
    Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Robert Lenzi Robert Lenzi
    Młody wojownik (niewymieniony w czołówce)
     

  • Doua Moua Doua Moua
    Strażnik władający ziemią (niewymieniony w czołówce)
     

  • Mihir Pathak Mihir Pathak
    Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Joe Polito Joe Polito
    Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • David L. Powell III David L. Powell III
    Członek narodu wody (niewymieniony w czołówce)
     

  • Jordan Romero Jordan Romero
    Wojownik plemienia ognia (niewymieniony w czołówce)
     

  • Jackson Zachariah Vaughn Jackson Zachariah Vaughn
    Studiujący władaniem wiatru (niewymieniony w czołówce)
     

  • John Noble John Noble
    Duch smoka (głos)
     

  • Wit Apostolakis Wit Apostolakis
    Aang (polski dubbing)
     

  • Justyna Bojczuk Justyna Bojczuk
    Katara (polski dubbing)
     

  • Marcin Hycnar Marcin Hycnar
    Sokka (polski dubbing)
     

  • Leszek Zduń Leszek Zduń
    Książę Zuko (polski dubbing)
     

  • Joanna Jabłczyńska Joanna Jabłczyńska
    Yue (polski dubbing)
     

  • Jacek Rozenek Jacek Rozenek
    Władca ognia Ozai (polski dubbing)
     

  • Aleksander Wysocki Aleksander Wysocki
    Stryj Iroh (polski dubbing)
     

  • Tomasz Steciuk Tomasz Steciuk
    Komandor Zhao (polski dubbing)
     

  • Wojciech Paszkowski Wojciech Paszkowski
    Pakku (polski dubbing)
     

  • Elżbieta Gaertner Elżbieta Gaertner
    Babcia (polski dubbing)
     

  • Andrzej Gawroński Andrzej Gawroński
    Starzec w świątyni (polski dubbing)
     

  • Miłogost Reczek Miłogost Reczek
    Smok (polski dubbing)
     

  • Monika Pikuła Monika Pikuła
    Azula (polski dubbing)
     

  • Stanisław Brudny Stanisław Brudny
    Stary człowiek (polski dubbing)
     

  • Agnieszka Kunikowska Agnieszka Kunikowska
    (polski dubbing)
     

  • Małgorzata Sadowska Małgorzata Sadowska
    (polski dubbing)
     

  • Katarzyna Skolimowska Katarzyna Skolimowska
    (polski dubbing)
     

  • Monika Szalaty Monika Szalaty
    (polski dubbing)
     

  • Tomasz Bednarek Tomasz Bednarek
    (polski dubbing)
     

  • Bartosz Dermont Bartosz Dermont
    (polski dubbing)
     

  • Tomasz Gęsikowski Tomasz Gęsikowski
    (polski dubbing)
     

  • Mikołaj Klimek Mikołaj Klimek
    (polski dubbing)
     

  • Jacek Król Jacek Król
    (polski dubbing)
     

  • Wojciech Majchrzak Wojciech Majchrzak
    (polski dubbing)
     

  • Robert Tondera Robert Tondera
    (polski dubbing)
     

  • Janusz Wituch Janusz Wituch
    (polski dubbing)
     

  • Dee Bradley Baker Dee Bradley Baker
    Appa / Momo (głos) (niewymieniony w czołówce)
     

  • Stephen Oyoung Stephen Oyoung
    Niebieski duch (głos) (niewymieniony w czołówce)
     
WTF:false,ads:true