PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795851}

Ostatni bohater

Posledniy bogatyr
6,6 1 309
ocen
6,6 10 1 1309
Ostatni bohater
powrót do forum filmu Ostatni bohater

Dobra do oglądania bajka, świetny mix zdolności Disneya z rosyjskimi ( w zasadzie starorosyjskimi) legendami i bajkami. Mamy Kościeja, mamy Babę Jage... złego kniazia i... trochę bardziej na wesoło kalkę z dziwaczną drużyną szukającą magicznego przedmiotu. Pomysł z chatką na kurzych stopach przedni a i modny smok też się znalazł, choć nie w takim wyglądzie jak się niektórzy spodziewali. A i dziwne z e Disney pewne aluzje przepuścił ale dzięki temu nie ma wymuszonego "hamerykańskiego" patosu. Lekka rozrywka na popołudnie. I tylko trochę żal, że Disney z naszymi legendami czegoś ciekawego nie zrobi... ciekawe byłoby takie właśnie lekkie spojrzenie, choćby na Dratewkę i Smoka Wawelskiego...

ocenił(a) film na 8
AdamB1

zgadzam się, super połączenie tradycji z nowoczesnością...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
vAkatsuki

To wracaj na Ukrainę jak się nie podoba

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

Tacy ludzie jak Ty, bardziej nienawidzą Rosję, niż kochają Polskę.

Macias17

Ogarnij się i trochę lepiej tego tłumacza używaj...

ocenił(a) film na 8
Jerychoo

Napisałbym Ci żebyś mózgu używał, ale jest to bezcelowe. Twoja odpowiedź by brzmiała: "Czego?"

ocenił(a) film na 8
vAkatsuki

Ja jestem Polakiem i bardzo sobie chwalę rosyjskie kino, daj Bóg aby u nas powstawały podobne filmy, a nie tylko szmiry pokroju Listy do M.
Fakt, że tu pomagał Disney nie ma znaczenia.

ocenił(a) film na 7
AdamB1

Bajko - komedia, ja się ubawiłem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones