PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1188}
7,7 13 115
ocen
7,7 10 1 13115
6,2 8
ocen krytyków
Ostatni dzwonek
powrót do forum filmu Ostatni dzwonek

Witam!
Szukam podobnych filmów: o młodzieży szkolnej (koniecznie) żyjącej w latach 80.
Przejrzałam kilka roczników w bazie filmu polskiego, ale nie znalazłam nic, co by mnie
satysfakcjonowało :( Na filmwebie również przejrzałam kilka stron dyskusji i nic...
Czy w tamtych latach nie kręcono innych fimów o tej tematyce, poza tym?! :/

totill

Witaj! Tez szukalem takowch znalazlem tylko Ostatni prom. O mlodziezy szkolnej z tamtych lat to nie ma prawie nic ale sa podobne filmy odsylam do tematu: http://www.filmweb.pl/film/Ostatni+dzwonek-1989-1188/discussion/Podobne+filmy,14 64042

ocenił(a) film na 9
totill

jeszcze nie obejrzalem tego filmu, wiec nie wiem dokladnie o czym jest, ale podejrzewam ze film o mlodzieży szkolnej pt. "Stowarzyszenie umarłych poetów" mogłby Ci się spodobać.
Oczywiście nie jest to jakaś durna komedia uczniach.

totill

wczoraj lecialo Wszystko co kocham

totill

Polskie filmy podobne ale o latach 60-tych :Marcowe migdaly i Yestarday

ocenił(a) film na 10
wiktorpoczta

I jeszcze "Nad rzeką, której nie ma" ale to też o latach 60. Nie przypominam sobie, żeby w latach 80. kręcono podobne filmy o młodzieży a moim zdaniem "Wszystko co kocham" nie całkiem oddaje klimat tamtych lat, niestety.

totill

Słodko-Gorzki Pasikowskiego mi się skojarzył, ale to już lata 90.

ocenił(a) film na 9
PanStanislaw

jak i młode wilki,ale to juz lata 90-te niestety,w 80-tych filmy były bardziej o trudnych czasach ,niż młodziezy,zyjacej w nich;)

ocenił(a) film na 7
totill

Może: "Czas dojrzewania", "Zakład", "Balanga"

totill

"Yesterday", z tym że tam głównie chodzi o muzykę. "Wielka majówka", opowiadająca bardziej o buncie niż młodzieży w szkole. Z lat 90 warto też wymienić "Sponę"

ocenił(a) film na 9
totill

lata 80 to na pewno "ESD"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones