PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127192}

Ostatni gwiezdny wojownik

The Last Starfighter
5,9 1 325
ocen
5,9 10 1 1325
Ostatni gwiezdny wojownik
powrót do forum filmu Ostatni gwiezdny wojownik

Cienkie efekty ale to tłumaczy rok powstania filmu. Poza tym nudnawe. Pod koniec już mialem ochotę wyłączyć jak wylądował na Ziemii
UWAGA SPOILER
ALE KAŻDY SIĘ I TAK DOMYŚLI CO BĘDZIE W TEJ SCENIE GDY SIĘ ONA ROZPOCZNIE
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Jego laska nie chciala z nim lecieć no i oczywiście w ostatniej chwili poleciała a to wszystko otoczone epicką w brzmieniu melodią. ŻYGU, ŻYGU OKLEPANE I NUDNE

ocenił(a) film na 5
mike008

Faktycznie da się wytrzymać 40 minut, a później można przewinąć, żeby zobaczyć albo przewidywalny koniec.
Recykling oklepanych pomysłów z SW Nowa nadzieja jak Cliche, gdzie Centauri umiera w pół słowa, a protagonista zamiast luke nazywa się alex. Brak atmosfery, powagi, bo to niestety film zamierzony dla bardzo małych widzów.
No i sztuczne efekty komputerowe, gdzie SW wygląda przy tym jak perełka, bo zastosowali pastele i modele.

mike008

Ktoś mnie haknął w 2011, nie oglądałem tego ani nie napisałem tego tematu :/

użytkownik usunięty
mike008

Jeśli nie oglądałeś to obejrzyj. W dziedzinie efektów cyfrowych ten film był prawdziwym przełomem. Pod względem zaawansowania bił "Star Wars" na głowę. Cały kosmos, sceny batalistyczne, wybuchy i stacje orbitalne powstały w komputerze, co było w 1984 roku ogromnym osiągnięciem, przełomem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones