PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231584}

Ostatni król Szkocji

The Last King of Scotland
7,5 86 336
ocen
7,5 10 1 86336
6,8 18
ocen krytyków
Ostatni król Szkocji
powrót do forum filmu Ostatni król Szkocji

Ja polecam natomiast film Amin: The Rise and Fall, znany też jako Rise and Fall of Idi Amin. Tam przedewszystkim aktor grający Amina był wręcz IDENTYCZNY ! A Forest W. raczej jest najwyżej "nieco podobny" ... Też jestem ciekaw Last king of Scotland :) Ale wiadomo, to już nie te czasy, filmy mają montaż rodem z teledysków MTV, czego się spodziewać po hollywoodzkim kinie... chociaż bywają wyjątki, mam nadzieje,że będzie obrze. Wątpie by film był tak wstrząsający jak The Rise and Fall, który ze względu na realizm wyglądał wręcz jak dokument, gdyby oglądać fragmenty... Kino zmarło wraz z nadejściem epoki efektów specjalnych robionych na komputerku, ale mimo wszystko czekam niecierpliwie na ten film,jak na każdy historyczny.

kuku_2

Powiem krótko: zwiastun wykazuje duży stopień zajebistości. Jeżeli taki jest cały film to ja się pytam dlaczego go u nas nie pokazują?
Ale oczywiście każda komedia romantyczna natychmiast ląduje w naszych kinach. No i bądź tu mądry i pisz wiersze.

shinto


jak to nie (np w silver screen)



.

ocenił(a) film na 7
kuku_2

Czy jest tego jakaś polska wersja? Oczywiście pytam o "Rise and fall of Idi Amin".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones