PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229074}

Ostatni legion

The Last Legion
5,9 22 544
oceny
5,9 10 1 22544
Ostatni legion
powrót do forum filmu Ostatni legion

Porównanie do Xeny też jet dobre, szkoda że ten film taki przewidywalny jest i krótki bo mogli rzeczywiście nakrecić dobra super produkcje. Reżyser chyba wolał postawic na widzów niezbyt elokwentnych bo brakuje tu zgodnośći historycznych, a wiele motywów jest ściagniete z innych filmów. Jedyne co mi sie spodobało to końcówka nawiazująca to Króla Artóra, który w sumie tez jest zwykło bajką stylizowaną na fim historyczny.

Cman_2

Też tak uważam...ostatnie 2 minuty były interesujące, a poza tym film bardzo kiepski...nawet krwi nie było...Bajeczka i tyle...Początek mnie zaciekawił i dlatego postanowiłem pooglądać całość...ale jak się później okazało zmarnowałem czas.

Cman_2

Mi się skojarzyło w momencie jak szli przez alpy do brytani z Władcą pierścienia!!! Romulus to frodo, mira to był...legolas, murzyn robił za tego karła no i oczywiście czarnoksiężnik, a ten strażnik to aragorn :D...no beka na maksa

ocenił(a) film na 7
zolw3350

oglądając ten film miałem wrażenie że nic nowego w nim nie ma, tylko ściągnięte wątki i motywy z filmów tego typu. Może byc ale na pewno niczym mnie nie zaskoczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones