PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229074}

Ostatni legion

The Last Legion
5,9 22 546
ocen
5,9 10 1 22546
Ostatni legion
powrót do forum filmu Ostatni legion

Wiele widziałam filmów tego typu - ten był świetny, siedziałam jak zahipnotyzowana. Pełen
akcji i napięcia. Polecam.

ocenił(a) film na 5
amityville

Ahistoryczny.

amityville

Napięcia?! :o Hm. No cóż każdy może mieć swoje zdanie ^^ Dla mnie był strasznie przewidywalny i oglądałam go beznamiętnie. :/

amityville

Całkiem dobry 7/10.

ocenił(a) film na 7
amityville

Faktycznie. Wciagający. Mało było bezpośrednich cen brutalnej przemocy tj. obcinanie palca, podzynanie gardła, ale to plus jak dla mnie, gdyż niekoniecznie z przyjemnością oglądam tego typu produkcje :)
Rzeczywiście, jak by się przyjrzeć trochę niedociągnieć było. Ale co tam Thomas Brodie-Sangster wykonał dobrą robotę :)

lenka96

Mnie też ten film wciągnął. Ponadto zawdzięczam mu moje hobby - jest on pierwszym moim filmem z Aishwaryaią Rai Bachchan, dzięki niemu zaczęła się moja przygoda z kinem bollywoodzkim, a Aishwarya (w tym filmie wojowniczka Mira) jest nadal moją ulubioną aktorką :)

ocenił(a) film na 5
amityville

mnie ocena nie dziwi.. produkcyjnie nie jest zly ale sama historia sie po prostu nie broni.. ekranizacja ksiazki czy nie, z prawdziwymi wydarzeniami niewiele to ma wspolnego a hisotoria jest jak duzy worek do ktorego wrzucono wszystko co mniej wiecej pasowalo.. do tego dochodzi jeszcze slaby humor w karaibowym stylu... bardzo slaby jak na swoje mozliwosci kingsley... i jeszcze to fatalne romansidlo z firthem w tle..

ocenił(a) film na 5
michostr86

za dupeczkę 10 za film 5/6.

ocenił(a) film na 3
michostr86

Mnie nawet bardziej od romansidła wnerwił ten gówniarz ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones