PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229074}

Ostatni legion

The Last Legion
5,9 22 544
oceny
5,9 10 1 22544
Ostatni legion
powrót do forum filmu Ostatni legion

Czizas jestem w trakcie tego filmu...
Musiałem zrobić sobie przerwę bo ślaga mnie trafia, a nie mam zwyczaju oglądać filmów do połowy. Teraz wracam do filmu mam nadzieję że zrobi się odrobinę ciekawiej bo to co do tej pory widziałem to woła o pomstę do niaba (jestem w tym miejscu jak walczą na Capri) Mam nadzieję że młody Cezar zginie szybko i film się skończy...

ocenił(a) film na 4
Pitstop2

no i dokończyłem ten shit...
Film w sumie beznadziejny i odradzam go wszystkim. Niczym nie zachwycał. Powtarzał stare schematy typu wielkie przemówienia przed bitwą, szlachetni zawsze wygrywają, dobrzy nigdy nie giną itp itd. Jedynie co mi się podobało to końcówka. Jak się okazało iż stary karateka to Merlin a miecz Cezara to Excalibur. Fajnie to wymyślili ale tylko to, nic poza tym. Moja końcowa ocena to 4/10

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
denny

sraka to jest ten film i ty szczylu... Nikt Ci nie kazał czytać tego postu.Ja zawsze oglądam film pierwsze a później czytam komentarze żeby nie zepsuć sobie zakończenia, a to że napisałem zakończenie filmu to tylko dlatego że to dno totalne i chciałem zaoszczędzić wszystkim widzom tego horroru, który sam przeszedłem oglądając to... Narty!!!

Pitstop2

No i Hinduseczka. Ladniutka jest, wiec chocby dla niej warto...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones