PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723101}
5,1 3 220
ocen
5,1 10 1 3220
Ostatni na świecie
powrót do forum filmu Ostatni na świecie

Przekaz jest głęboki

ocenił(a) film na 7

Dla jednych związek i życie codzienne jest całym światem, inni potrzebują wciąż splendoru, ciągłych relacji, ciągłej gry. Ona dla niego była całym światem, a dla niej całym światem było wszystko poza nim.

Friva

to samo powiedziałem tuż po obejrzeniu filmu :)

ocenił(a) film na 5
Friva

Pięknie powiedziane i w zasadzie.. podsumowałaś film. Oczekiwałem czegoś więcej od filmu, trochę się zawiodłem. Ale film chyba wlasnie taki miał być - ukazaniem dwóch reakcji na niewyjaśnione i perspektywę życia tylko z jedną osobą, aż do śmierci.

ocenił(a) film na 9
Agnus78

Myślę, że trafnie podsumowane i w punkt. Oboje się w innym stopniu przyzwyczaili do tej samotności. Kobieta krucha tęskniła za domem i rodziną, załamała się po głupim mailu od Rileya. On natomiast starał się dostosować do nowych realiów, ale jemu było odrobinę łatwiej bo urzekła go natura i otoczenie w jakim się znajdował.

Friva

Uwielbiam ludzi, którzy wyrażają się krótko, konkretnie i w punkt. W tym wątku jest to 100% populacji. :)
Pisanie referatów, które trzeba skrolować po zajmują kilka ekranów jest... słabe....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones