PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875640}

Ostatni najemnik

Le dernier mercenaire
5,0 3 036
ocen
5,0 10 1 3036
Ostatni najemnik
powrót do forum filmu Ostatni najemnik

Meh

ocenił(a) film na 6

Wcześniej nie oglądałem żadnych trailerów, po okładce spodziewałem się czegoś mniej durnego... To fajnie, że JCVD ma dystans do siebie itd.ale miałem wrażenie że tylko on trzyma poziom w tym filmie, reszta to banda dennych roztrzęsionych krzykaczy... Po tej akcji że spuchniętą wargą i językiem to już myślałem że wyłączę takie to beznadziejne było dla mnie. Taki film na raz po lolku czy do piwa. W większości scen walk widać, że to nie VanDamme, już nie te lata mimo wszystko, a po tylu filmach nadal pokazuje te same kopniaki w tym samym stylu, niestety zero ewolucji czy czegokolwiek.. nie to co np Scott Adkins. Mimo wszystko jednak fajnie, że Jean Claude próbuje jakoś kombinować ze swoimi filmami. Takie meh, 6/10 za ten plakat ;)

nikone

Mhm akurat na zwiastunie było widać, że sporo on robi tych scen walk. Widać twarz w sensie. Filmu jeszcze nie oglądałem, więc ocenię w pełni jak obejrzę.

nikone

Wszystkie walki wykonał samodzielnie. Widziałem jego filmiki z treningów i gość ma lepszą formę niż wcześniej. To moja opinia i będę się niej trzymał

ocenił(a) film na 6
Kamz_Revs

Podklep jakiś link do tych treningów, chętnie zobaczę

ocenił(a) film na 6
Kamz_Revs

A no i napewno nie wszystkie, widać w wielu scenach że to nie on, od fryzury po motorykę ciała, van damme akurat ma bardzo specyficzny sposób poruszania się i to widać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones