PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=632093}

Ostatni pasażer

Last Passenger
4,9 3 411
ocen
4,9 10 1 3411
Ostatni pasażer
powrót do forum filmu Ostatni pasażer

Szkoda prądu na to ! Zanim pociąg zostanie uprowadzony to zaśniesz razem z bohaterami tego
filmu

pan_puzon

Dałeś aż 4 wow ten film zasługuje na ocenę 0 ale skala na filmwebie takiej nie przewiduje ;) SZCZERZE NIE POLECAM GNIOT NAD GNIOTAMI Pozdrawiam :)

creative85

Zgadzam się w całej rozciągłości. Kiszka niemożebna.

użytkownik usunięty
creative85

dobrze, że gówno warta Twoja opinia... z poważaniem :P

Na szczęście już nie pamiętam tego żałosnego filmu, no cóż udaję się jednak zapomnieć traumę ;)
A moja opinia może i jest gówno warta ale jest moja i nic Ci do tego, to wolny kraj...
Pozdrawiam wiosennie i słonecznie :D

użytkownik usunięty
creative85

przepraszam, chyba za ostro pojechałem, szacunek za kulturalną odpowiedź :P
a skoro już wyrażamy swoje opinie, to uważam, że najniższa nota dla tego filmu jest przesadą...
jak dla mnie powodem kiepskich opinii jest masakryczne wręcz spłaszczenie postaci, zwłaszcza, że jest ich raptem kilka :P
arcydziełem nie jest, wiadomo, ale noty 1 czy 2 rezerwuję głównie dla filmów z wytwórni Asylum.
gdyby oni zabrali się za ten film, pewnie mielibyśmy atrapę pociągu i komputerowe eksplozje :P
bo o aktorstwie chyba nie muszę wspominać :P

oby wiosennie, pozdr :P

Broniłabym moją ocenę, ale tak jak wyżej napisałam nie pamiętam już tego filmu. Bardzo rzadko daje jedynki ale ten film widocznie na taką notę zasłużył. Gusta są różne. ;)
Również dziękuję za przyjemną konwersację :D

pan_puzon

I ja sie zgadzam. Pociag ktory zostal uprowadzony nie zatrzymuje sie na stacjach tylko pedzi przed siebie, a kontrolerzy ruchu maja sobie to za nic niby? haha bajka...

użytkownik usunięty
Amanda_Young

cóż za błyskotliwa wypowiedź.... ze cztery razy masz wytłumaczone dlaczego tak się dzieje...
ale jak ogląda się filmy nie rozumiejąc angielskiego, to co się dziwić...

Naucz się pierw języka polskiego, bo z ortografia i interpunkcja nie najlepiej ci idzie.

użytkownik usunięty
Amanda_Young

pierw? co to za wiejski dialekt?
wskaż mi proszę błędy, o których mówisz? zwłaszcza te ortograficzne, bo rozumiem, że interpunkcja jest dla Ciebie czarną magią :P
póki co z Twojego opisu, wyraz NIENAWIDZĘ piszemy razem.
Ty czytasz dużo książek? zacznij od słownika, zanim zwrócisz komuś uwagę.
dobrze, że takie okazy wyjeżdżają z kraju, dziwisz się, że nie możesz dostać tu pracy?
zmywak w Szkocji to szczyt Twoich osiągnięć, gratuluję :P

A ja nienawidze polskiej arogancji i braku kultury!
Wyrazilem juz tu swoja opinie o filmie, a z toba nie zamierzam wiecej dyskutowac. Zegnam chamie!

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
pan_puzon

cierpliwości! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones