PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508796}

Ostatnia piosenka

The Last Song
7,1 104 316
ocen
7,1 10 1 104316
4,8 5
ocen krytyków
Ostatnia piosenka
powrót do forum filmu Ostatnia piosenka

Daję taką ocenę, bo wbrew pozorom zaskoczył mnie. Ogólnie oglądając filmy bardzo skupiam się na nich i wciągam bez reszty, a że jestem wrażliwcem to nie trudno o wzruszenie. Taki właśnie był ten film- wzruszający. Szczerze to nie miałam ochoty go oglądać, ze względu na Miley Cyrus, ale pomyślałam, że trudno, najwyżej wyłączę. Z jednej strony pewnie ta produkcja jest traktowana tako standardowy wyciskacz łez, ale akurat w filmach opartych na książkach Sparksa jest to COŚ.

rybcia1416

Zgadzam sie.
Niemniej jednak ja wrażliwa nie jestem- jeśli chodzi o filmy.
1/100 mnie rusza.
Ten był po środku.
Ale i tak genialny.
Mam słobośc do Sparksa.

ocenił(a) film na 7
beta_00

Wzruszająca historia... Czasem popełniamy błędy, ale najważniejsze są osoby, które kochamy... Córka, syn, żona, mąż... to jest Rodzina... Nie ważna jest praca, sukcesy, pieniądze, wyścig szczurów, lecz wychowanie dzieci, miłość prawdziwa i życie zgodnie ze swoim pragnieniem, w pobliżu kochającej osoby, osób... Film 6/10, +1 = 7/10 za to wszystko, za końcówkę i przesłanie.

ocenił(a) film na 7
andpol

... a co jest w tym wszystkim najgorsze, że niektórzy widzą to za późno, albo w ogóle nie spostrzegają do końca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones