PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508796}

Ostatnia piosenka

The Last Song
7,1 104 301
ocen
7,1 10 1 104301
4,8 5
ocen krytyków
Ostatnia piosenka
powrót do forum filmu Ostatnia piosenka

piękny film

ocenił(a) film na 9

piękny film,w niektórych momentach musiałem wstrzymywać się od płaczu,bardzo życiowy
no i wspaniała rola Miley,którą osobiście uwielbiam,jest piękna,prawdziwa i bardzo
uzdolniona

ocenił(a) film na 10
cookiexkannibal

Zgadzam się ! . ;]

ocenił(a) film na 8
cookiexkannibal

Jak możesz się tak narażać, pisząc, że Miley zagrała wspaniałą rolę?!!! Nie czytasz komentarzy czy co? O Miley trzeba pisać, że jest beznadziejną aktorką. Od biedy ujdzie tekst w stylu "nie jestem jej fanem, ale...". Pisząc tak jak napisałeś bardzo ryzykujesz/ryzykowałeś, bo w najlepszym przypadku może twoja opinia zostać uznana za ekscentryczną (".. taki dziwak, Miley mu się podoba jako aktorka, a przecież większość na tym forum się po niej przejeżdża..").
Uważam tak samo jak ty - świetna rola, aktorka i film. Podoba mi się jej barwa głosu, no i ona sama. Świetna rola ojca i syna. Film prosty, ale b. prawdziwy.
Są aktorki i aktorzy, których nie znoszę - czasem nawet z ich powodu nie oglądam filmów, ale o tym nie piszę. Nie o aktorach. Nie znoszę takiego "stadnego" hejtu. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones