PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818369}

Ostatnie drzewo

The Last Tree
5,6 310
ocen
5,6 10 1 310
Ostatnie drzewo
powrót do forum filmu Ostatnie drzewo

Jakiś taki...

ocenił(a) film na 3

pod koniec to już nudny. Ciągnie się ta historia jak flaki z olejem. Młodociany bohater taki nijaki, nie wyrazisty, stąd zapewne brak energii, żeby ten film jakoś zaskoczył. Gdyby on uciekł z domu d tej zwyrodniałej matki i pojechał w podróż życia to może by się rozkręcił, a tak, nuda.

ocenił(a) film na 10
dzyniu88

Nie zgodzam się z Tobą. Matka wcale nie była zwyrodniała tylko miała swoje własne problemy. Prawdopodobnie (nie było to powiedziane w filmie ale znajac tutejszy Brytyjski system) to brak kasy lub pracy i opieka społeczna zabrała jej dziecko i pewnie tyle lat zajęło jej odzyskanie praw rodzicielskich. Pozatym wywowodzi sie z innej kultury Nigerii sama była wychowywana inaczej. I raczej pokazuje jej nieumiejętność do zaadaptowania się do mieszkania z synem. Ten film jest bardzo prawdziwy. Sama mieszkam w Angli od 15 lat i mam syna w podobnym wieku. Film jest bardzo rzeczywisty. Zrobil na mnie wielkie wrażenie. Porusza problem narkotykowy który jest wszech obecny. Trudnosci w odnalezieniu się w klasie. Trzeba wziąć pod uwagę że tutaj w Londynie czy Birmingham najwiekszych miastach w Angli w każdej klasie 75% do 90% to dzieci obcokrajowców. Pokazuje tez bezradność tego chłopca wobec tego co sie w okół niego dzieje. Tak ja już pisałam film jest bardzo życiowy i prawdziwy. A gra autorska jest nie przeszarżowana i pokazuję drogę bohaterów chłopca i matki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones