PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=596001}
4,7 737
ocen
4,7 10 1 737
Ostatnie zamówienie
powrót do forum filmu Ostatnie zamówienie

Już na początku zachęcili mnie genialni aktorzy: Travis Van Winkle ("Poznaj moich Spartan"), Diora Baird ("Stan Helsing"), Tara Reid ("American Pie"), Christopher Lloyd ("Powrót do przyszłości"), David DeLuise ("Czarodzieje z Waverly Place") i Dave Foley ("Postal").
Zapowiada się bardzo dobrze, z pewnością obejrzę!

TheMartino07

Gdyby nie "Powrót do przyszłości", brzmiałoby to cholernie ironicznie :P

Pawlik

Przecież to co napisałem, to tylko zwykły żart :D Żaden z tych autorów nie jest genialny, a sam LIoyd jest wyłącznie dobry.

TheMartino07

Wiesz, są ludzie gustujący w tego typu komediach :P

A Lloyda uwielbiam do dziś, choć mogłeś dać w nawiasie byle gówno z nim w jednej z ról... choćby "Last Call" xD

Pawlik

No ja na przykład uwielbiam parodie i Poznaj moich Spartan jest zdecydowanie moją ulubioną. American Pie również lubię, mimo tego, że zestarzałem się i ja, i ten film. Wyróżnia się pod pewnymi względami na tle komedii tego typu. Postal to najlepsza produkcja Uwe Bolla, moim zdaniem. Co jakiś czas chętnie sobie obejrzę (głównie z tego powodu, że ubóstwiam grę, Postal 2).
Tak, mam cholernie specyficzny humor. I gustuję w prawie każdym gatunku komedii.

ocenił(a) film na 1
TheMartino07

American Pie uwielbiam, ale Poznaj moich Spartan to totalne dno, tak niskich lotów, że aż żal mi tych którzy to nakręcili i w tym zagrali. To jednak rzecz gustu, ja np. dwukrotnie (raz za razem) obejrzałem komedię "Naboje i ciasteczka: Ostatni rozdział" ("Balas & Bolinhos: O Último Capítulo") tak bardzo mi się ten film podobał i świetnie się na nim bawiłem. Jednak wszyscy moi znajomi uznali tą komedię za wyjątkowo durną i niezabawną. Mnie to dziwi, a ich dziwi, że mi się podoba.

Christopher Lloyd? - lubię tego aktora.l

cyfrowy_baron

Totalne dno do potęgi N to American Pie. To komedia dla kretyńskich amerykanów, którzy obżerają się kilogramowymi hamburgerami. Wniosek: Jesteś inny....

ocenił(a) film na 1
Eskulap1

Może bym się zastanowił nad twoją opinią, ale sprawdziłem jak oceniasz filmy i zauważyłem, że film "Cobra" oceniłeś na 10. Tyle, że to film - jak to nazwałeś - "dla kretyńskich amerykanów", co w odniesieniu do twojej ostatniej wypowiedzi stawia cię w kiepskim świetle, gdyż wychodzisz na hipokrytę. A jeśli dołożymy do tego, że nie oceniłeś filmu "Last Call" ani "Poznaj moich Spartan", czyli nie oglądałeś, a się wypowiadasz, to już... szkoda mówić... Wniosek: jesteś dziwakiem i hipokrytą.

cyfrowy_baron

Cobrę oceniłem tak ze względu na mój sentyment z dzieciństwa - to zupełnie coś innego, a jeśli jakiegoś filmu nie oceniłem to nie oznacza, że go nie widziałem.

ocenił(a) film na 7
Eskulap1

American Pie to klasyk, takich filmów się nie sadzi, one mają swój klimat i każdy normalny się na tym filmie śmiał.

TheMartino07

Chyba żartujesz. Tara Reid w serii "Rekinado" stworzyla jedną z najgenialniejszych bohaterek kobiecych w historii kina. Ripley czy Sarah Connor wymiękają. Wybitna rola, wybitna aktorka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones