PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=345997}

Ostatnie zlecenie

Bangkok Dangerous
6,2 24 933
oceny
6,2 10 1 24933
4,5 8
ocen krytyków
Ostatnie zlecenie
powrót do forum filmu Ostatnie zlecenie

Ta końcówka wydała mi się bezsensu. Czemu Joe strzelił sobie w łeb? bo
przeżywał rozterki moralne i go ruszyło sumienie i dlatego się zastrzelił?
A co jego śmieć rozwiązała? nie lepiej jakby oddał swoją kasę na jakiś
szczytny cel albo poszedł do interwencji odśnieżać drogi w zimę?
Przynajmniej byłby z tego jakiś pożytek i mógłby odpokutować.

ocenił(a) film na 7
Mroku6

Dokładnie, też mnie zdziwiła ta końcówka ...
Film oceniam 7/10
Bez N.Cage pewnie dałbym 6.

ocenił(a) film na 9
Mroku6

> A co jego śmieć rozwiązała?

Samobójstwo Joe'go to wiadomość dla Kong'a. Psychologicznie Joe usynowił Konga i chciał mu przekazać ostatnią wiadomość: nie idź w mój zawód, tylko ożeń się z Aon.

Jak na amerykańską przeróbkę tajlandzkiej strzelaniny to ten film jest całkiem niezły, a nawet bardzo dobry. Niezbyt często zdarza się aby film-rozpierdówa zmuszał trochę do myślenia na zakończenie.

użytkownik usunięty
Wujek_Sylwek

dokładnie.. + za zakończenie

Mroku6

Musiał ponieść śmierć, bo w przeciwnym wypadku dałby się złapać policji. Nie dotrzymałby swoich 4 zasad.

ocenił(a) film na 10
miltschek

dokładnie - trzeba wiedziec kiedy się wycofać, film miazga. Nicolas sprawia, ze film oceniam o 50% wyżej

użytkownik usunięty
miltschek

Nie, stchórzył przed tajlandzkim więzieniem. Film kiepski, ale było całkiem zabawnie, zwłaszcza wtedy kiedy miało być poważnie.

Dawno oglądałam, ale niezła była scena jak Nicolas zastrzelił gościa na łódce, kula przeszła przez niego na wylot, przez łódkę, pruła przez wodę z prędkością światła, potem pewnie przez kulę ziemską, aż strach pomyśleć co się stało z nieszczęśnikiem na przeciwnej półkuli. No, ale jak Nikolas strzela to nie ma żartów. Jakby to był kolejny film z Seagalem.

Dokładnie tak. Jak Cage strzeli to każdy zły nie może czuć się bezpieczny. Polecam NEXT i Ghost Rider I i II :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones