PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112153}

Ostra jazda

Broken Vessels
7,4 566
ocen
7,4 10 1 566
Ostra jazda
powrót do forum filmu Ostra jazda

SZKODA,SzKODA!

ocenił(a) film na 10

nie wiem kurna czemu tak dobry i wstrzasajacy film przeszedl niezauwazony w polskich mediach.czy my nie potrafimy sie skupic na czyms porzadnym,ambitnym,tylko na wielkich hollywoodzkich superprodukcjach?mam ten film nagrany na wideo z TVP Regionalna i staram sie przyblizyc to dzilo szerszej grupie ludzi!!!
JOHN EDWARD GAMMEL

MAKARON

no niestety tak to juz na tym świecie jest ze ambicja i wyrafinowanie stanowia zaduze ryzyko dla wielkich amerykańskich wytwórni.... ja tego filmu nie widzialem i raczej nigdy go nie zobacze gdyz Tv nie ogladam wogole a na dvd pewnie wogole sie nie pojawi.....a moze sie myle???? pozdro dr E. Brown

ocenił(a) film na 9
MAKARON

wielka szkoda, widziałem kiedyś w tv i chętnie obejrzałbym jeszcze raz; ma ktoś to może na kompie?

plb1985

wiem, ze ostatni post tego watku byl dawno temu napisany, byc moze nikt tu juz nie zaglada gdyz stracil nadzieje itd.... ale wlasnie niedawno udalo mi sie sciagnac ten film z internetu w jak mysle bardzo dobrej jakosci. jeszcze nie zdazylem obejrzec, ale polecam sie jesli ktos chcialby to moge nagrac
jak co to prosze o maila
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
aalienn

a skąd ściągnąłeś? i ew. na jaki mail mam pisać?

plb1985

troche to trwalo, ale udalo mi sie sciagnac na emulu. nie wiem czy jest to dozwolone, ale oto bezposredni link do filmu:
ed2k://|file|Broken.Vessels.19 98-sandoz.avi|735109120|D2F274 6A7B2A78713FC0B00AEE01941B|/
jesli nie uda Ci sie sciagnac to prosze pisac na maila aalienn@op.pl
dzisiaj w robocie nie bylo zbyt wyczerpujaco wiec mysle ze zobacze sobie ten film:]]]
pozdrawiam

aalienn

ale i tak nie ma napisow. przynajmniej ja niemoge znalezc :(

ocenił(a) film na 10
aalienn

napisów nie ma,ale chenie bym z kimś zrobił do spółki,mam film na VHS,wpisywałbym text a ktoś by synchronizował(studiuje i pracuje,wiec bym nie wyrobil)tak samo robilem napisy do ENTROPII
nie mam tylko filmu na cd:( a jest świetny!!

ocenił(a) film na 10
MAKARON

robcie te napisy bo mam juz ten film

MPD

Ktoś ma napisy? Jeśli tak, proszę o kontakt. Dzięki.

ocenił(a) film na 8
MAKARON

Pamietam jak przypadkiem nagralem ten film jak lecial w "Kocham Kino". Bylo to jakies 6-7 lat temu - 2 klasa LO :). Wtedy divx'y nie byly jeszcze az tak rozpowszechnione. W klasie sie wymienialismy tym co nagralismy na starym dobrym vhs. 'Ostra jazda' zrobila wtedy w klasie furore (choc nagrywalem oczekujac nowiutkiej wtedy komedii z Tomem Greenem) To byla jedna z najlepszych pomyłek :D Wlasciwie tylko jeden film na vhs przebil wtedy w klasie 'Ostra jazde' - mianowicie Pulp Fiction... Z checia bym zobaczyl, ba nawet kupil ten film! Ale to przeciez kraj, w ktorym lepiej zamykac ludzi prowadzących strony z napisami niz zainteresowac sie KINEM przez duze K!!! W swieta bede w domu i postaram sie znalezc kasete z owym filmem - wtedy napisy nie bylyby problemem. Niestety obawiam sie ze szanse są marne :/ Dlatego osoby posiadajace ten majstersztyk prosilbym o kontakt, gdyz majac ten film + kupe wolnego czasu = 2 tyg. napisy powinny byc. Zwlaszcza ze wolabym aby grono szczesliwcow, ktorzy owe dzieło widzieli bylo zdecydowanie wieksze...
Z gory dziekuje i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
malpa

no to widac jestesmy z tym samym wieku..ja tez pamietam jak dzis ten seans w Kocham Kino.... i tez przypadkowo oglądałęm.a zachwyt pozostał do dziś i również bardzo skutecznie dzieło zostało rozpowszechnione w liceum.ja mam ten film na VHS,ale nie mam na cd.a na robiebie napisów naprawde nie mam czasu-praca studia i rodzina,.w wakacje w wolnych chwilach ( taka ciekawostak ) zrobilem z jednym kolesiem pzonanym, przez filmweba napisy do filmu ENTROPIA:)

ocenił(a) film na 8
MAKARON

:/ ech. Ja wlasnie wrocilem do domu na swięta ale niestety film wcięło :/ albo ktos juz zdarzył cos nagrac na nim. W sumie mam tylko z 5 vhs - zaden nie podpisany - przejrzałem wszystkie i nic :( A szkoda bo mam stacjonarną nagrywarke DVD z VCR i na płytke mogłbym zrzucic. Co do napisów to mając tego vhs'a moglbym tylko wklepac polskiego lektora do notatnika, bo wersji divx tez nie posiadam. Toteż na razie tak sobie moge tylko gdybać...

ocenił(a) film na 10
malpa

Witam.Tak jak czytalem te posty,to macie ochote stworzyc napisy do broken vessels.A wiec tak,posiadam ten film w niezłej jakości na 1cd.Jeżeli to pomogłoby napisać wam napisy to mogę go udostępnić poprzez jakiś program lub na jakimś portalu.Piszcie gdzie wam najwygodniej go wrzucić a ja będę czekał grzeczniutko na napisy.Pozdrawiam.Pisać na kombo@wp.pl.

ocenił(a) film na 10
kombo

moje gg 2080854 lub skype claps-knife,myślę że to szybszy kontakt

kombo

Tez widizalem ten film w kocham kino jakos w liceum, wiec widze ze grupa wiekowa podobna:) jezeli ktos udostepni film chetnie pomoge w napisach, mam pewne doswiadczenie, mysle, ze 2-3 dni gora
pozdrawiam i najlepszego w nowym roku!

qoqos

Gdzie mogę ci go wrzucić? Może jakiś torrent?:)

ocenił(a) film na 10
minio_2

juz link do filmu jest,trzeba cierpliwie poczekac na napisy ktore napisze kolega,film jest jakosci 4+,wiec czekamy cierpliwie

ocenił(a) film na 10
kombo

gogos co z tymi napisami?,film już udostępniłem wielu ludziom jednak oni nie za bardzo kumają angielski więc nic nie pomogą,łatwiej by było tłumaczyć z napisów angielskich ale takowych też nie ma,więc dalej czekać i czekać i czekać...

qoqos

Jestem w trakcie nabywania tego filmu i również jestem zainteresowana, bo póki co znalazłam hiszpańskie napisy. Dziwnie zapisane w dokumencie tekstowym ale podpisane tymże tytułem. Może ktoś włada tym językiem?
Pozdrawiam serdecznie :)

ocenił(a) film na 10
Daimon_F

Dziwny format nie ma znaczenia,zawsze można je przekonwertować,możesz je jakoś podesłać dla mnie na pocztę albo gdzieś je udostępnić,może uda mi się namówić jakiegoś spaniola żeby je napisał na angielski,wtedy będzie prościej dla mnie i może sam się rzucę na przetłumaczenie je na język polski,dzięki z góry

kombo

Witam :) Czy już wiadomo coś o napisach? W końcu nabyłam ten film. Znalazł się ktoś o hiszpańskich zdolnościach językowych? ;)

ocenił(a) film na 10
Daimon_F

macie hiszpańskie napisy? ja mam film na VHS,i tak jak w przypadku Entropii ( gdzie tez zrobilem napisy do spółki z kolesiem jednym) spisze wszystkie teksty, i sie je tylko wstawi pod ta wersje hiszp

ocenił(a) film na 10
MAKARON

napisz do mnie na maila kombo@wp.pl ,mam te napisy po hiszpańsku i film w formacie dvix(dobra jakość)tylko zlituj się i spróbuj je przetłumaczyć,bardzo zależy wielu ludziom na tym,dwie osoby wyciągnęły ode mnie film na tym forum w zamian za napisanie napisów ze słuchu,oczywiście jak tylko dostały ode mnie ten film to nie dają oznak życia,ani widu ani słuchu

ocenił(a) film na 9
kombo

To przypadek że film przeszedł niezauważony. Jednak nasza telewizja raczyła go puścić i chwała jej za to. Wystarczyłaby dobra premiera na dvd i film miałby szanse na stanie się kultowym. Film mam z polskim lektorem, niestety na kasecie video :(

ocenił(a) film na 9
Gormonbozia

Ja również jestem z pokolenia (z tego co mówicie), kiedy ten film leciał dla 2go klasistów z ogólniaka, ja niestety pewnie wtedy piłem, więc nie miałem szczęścia go widzieć w kocham kino, ale ktoś mi o nim wspomniał.

Powiedzcie tylko czy to jest ten film, który śmiało mógł zerżnąć Scorsese w swoim "Ciemna strona miasta"? Bo tylko taki mam opis.

ocenił(a) film na 10
Picu

absolutnie nie.jedno co je łączy to motyw kierowcy karetki.i tyle.inny film,inna tematyka,inna klasa :)

ocenił(a) film na 10
kombo

a swoja droga to nie przewiduje teraz zadnych egzamoinów,wiec w koncu bede mogl sie zabrac za robienie napisow :)

ocenił(a) film na 9
MAKARON

Nie wiem, co do cholery za problem, zrobić napisy. Każdy je chce, tylko ruszyć głową i ręką to już za ciężko. Kończę je właśnie, więc już możecie się przestać żalić i ściągnąć je sobie jutro z napisy24.
Saluto!

ocenił(a) film na 9
MAKARON

racja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones