PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636726}
2,6 2 850
ocen
2,6 10 1 2850
1,3 6
ocen krytyków
Ostra randka
powrót do forum filmu Ostra randka

Reżyser "Ostrej randki" grozi vlogerowi pozwem:

http://www.wykop.pl/link/2207768/rezyser-ostrej-randki-grozi-vlogerowi-pozwem/

ocenił(a) film na 1
r1xc

To nie pierwszy raz, gdy usunięto niewygodną recenzję z kanału Masochisty."Galerianki" i "Big Love" podzieliły ten los.

To chore, jawna cenzura rodem z najmroczniejszych czasów PRL-u.Teraz każda niewygodna wideorecenzja będzie usuwana?Brak słów.

Savathus666

Przecież to, co ten koleś nagrywa, to jest koszmarny, prymitywny bełkot (a sam gość wygląda jak naćpany). Dziwię się reżyserowi "Ostrej randki", czy w ogóle komukolwiek, że wchodzi w polemikę z kimś takim, zamiast zwyczajnie go olać.

Savathus666

Przecież to, co ten koleś nagrywa, to jest koszmarny, prymitywny bełkot (a sam gość wygląda jak naćpany). Dziwię się reżyserowi "Ostrej randki", czy w ogóle komukolwiek, że wchodzi w polemikę z kimś takim, zamiast go zwyczajnie olać. ;-)

ocenił(a) film na 1
korektor8

Panie Odoliński, proszę mieć chociaż odrobinę godności.

Savathus666

Że niby ja to on?! Ha, ha, dobre!!! :-))
To już nie można skrytykować krytykanta? ;-)
Przy okazji sorry za powtórzenie postu, ale to techniczna wtopa. Raz się niby nie zapisał, a potem okazało się, że jednak tak. ;)

ocenił(a) film na 1
korektor8

Ironia. ;) Takie ładne słowo, warto zapamiętać. ;)

Spoko, też miałem tak kilka razy.Posty nie dodają się odrazu, więc stad sporo dubli. ;)

ocenił(a) film na 1
Savathus666

Mietek napisał wczoraj na fejsie, że Nieudoliński chce skierować sprawę do sądu za nielegalne używanie fragmentów jego wiekopomnego dzieła.

ocenił(a) film na 1
Kamecha

Taaa, był już na komisariacie w tej sprawie.Dodatkowo rzekomo miał posiadać inne konta na YT, aby rozpowszechniać swoją reckę.Cała sprawa jest totalnie żenująca.Niby dorosły facet z tego Nieudolińskiego (he he, fajne ;) ) a zachowuje się jak małe dziecko, któremu kolega w przedszkolu dogę podstawił.Wychodzi na to, że w Polsce można recenzować filmy, ale tylko gdy ta recenzja będzie pod niebiosa zachwalać owe dzieło.Tragikomedia istna!

ocenił(a) film na 1
Savathus666

Myślę, że dobrze dogadałby się z Baśką Białowąs.
a propos Ostrej Randki - ciężko jest ściągnąć ten film, na torrentach już nikt tego hitu nie seeduje ;)

ocenił(a) film na 1
Kamecha

To jest ta od Big Love?Następny cudak hahahaha. :D Serio?Aż takie trudności?Ja nie mam zamiaru ściągać tego shitu na swój komp. :D A jeśli czegoś nie ma na torrentach....cóż, wole pobrać coś C klasowego bo poziom wyższy. ;)

użytkownik usunięty
Savathus666

biznes to biznes, każą - to promuje film

r1xc

Właśnie zainteresowałem się kanałem Mietka i proszę o odpowiedz , gdzie można obejrzeć tą recenzję o którą była taka afera,bo na youtubie i wykopie nie ma. Podobno gdzieś była dostępna bez fragmentów filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones