PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479040}

Ostre dziewczyny

Bitch Slap
4,7 1 744
oceny
4,7 10 1 1744
Ostre dziewczyny
powrót do forum filmu Ostre dziewczyny

8/10, a tak - 8

użytkownik usunięty

myslalem ze to bedzie cienki film klasy B, a okazalo sie ze to zayebisty film klasy B :)
ralizacja na najwyzszym poziomie, po prostu uczta dla oka i ucha,
super lachony + krew + herkues + xena + kinki, ktora kopie d.pe kila bila + komiksowe klimaty z przymruzeniem oka = win

użytkownik usunięty

aha, ktos tam wspomnial ze film jest mocno kiczowaty - to prawda, prawdziwy raj dla milosnikow kiczu :)

ocenił(a) film na 6

mi też się podobało :) scenariusz napisany chyba na kolanie w pol h przed rozpoczęciem zdjęć, niektóre sceny i gra aktorska może nawet troszeczkę w niektórych momentach zbyt kiczowata ale co tam, jak szaleć to szaleć :), ale za to jaka cudna kamera, zdjęcia i montaż :) no i te dziewczęta cudne i ta krew lejąca się strumieniami i te retro wstawki, i ten karabin i te śmiercionośne jojo :) mmmmmmmm. Uczta dla oka - głównie męskiego oka. starając się obiektywnie spojrzeć daję słabe 6/10 aleeeee tylko dlatego że wszystkie filmy są w jednym worku. gdyby oceniać go w jego lidze, dostałby co najmniej 8 ;) . no i oczywiście wędruje do ulubionych!

elwis88

Taki koszmarny, że aż doskonały-marne efekty,słaba gra, durna fabuła, ale ubawiłam się setnie:)

ocenił(a) film na 6

Ja dałem 6 za formę, fajną komiksową atmosferę filmu no i "efekty specjalne" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones