PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479040}

Ostre dziewczyny

Bitch Slap
4,7 1 744
oceny
4,7 10 1 1744
Ostre dziewczyny
powrót do forum filmu Ostre dziewczyny

Jak na kicz to spoko

ocenił(a) film na 7

Żadko sięgam po tego typu filmy, tym razem chyba odezwał się we mnie jakiś prymitywny męski instynkt :)
Ale takiej "walki kociakow" to dawno nie widziałem. Plus pare dobrych
dialogów, nic oryginalnego bo to głownie cyaty, ale tekst "Na końcu i tak
wszystkie okazujemy się sukami." ma pewną głębie

andorek

Polska ortografia
Hmm "zadko"? rece opadaja

ocenił(a) film na 6
Andrzej3980

to az takie powalajace ze ktos zrobil blad? odezwal sie prymitywny orzeł z ortografi..

użytkownik usunięty
kusicielka1

z ortografii

ocenił(a) film na 7

hahaahha! owned

andorek

Jeden z nielicznych filmów które nie wiem jak ocenić. Jest jak programy Playboya, kiczowaty ale miło się to ogląda. Warto przynajmniej zobaczyć dla lasek:P

ocenił(a) film na 10
andorek

Julia Voth i Lucy Lawless to dwa (w zasadzie to cztery :>) powody, dla których warto obejrzeć ten film. Reszta jest nieistotna, a scena "ale to słońce przypieka" powinna dostać Oscara, Pulitzera, Nobla i wszystkie inne nagrody jakie istnieją.

andorek

Jak na kicz to spoko. I jako taki oglądałam. Wprawdzie zaczęłam ze względu na Sorbo, ale z racji znikomego udziału tegoż w scenach - wylądowałam w metatekstualnej analizie zjawiska kiczu w kinie jako takim.

TangoAndWaltz

Jak pisałam w innym temacie - ten film kwalifikuje się u Sorbo jako cameo. Naprawdę trzeba oczy wypatrzyć, żeby dojrzeć te jego czarne okulary 'Matrix + Schwarzenegger'.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones