PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479040}

Ostre dziewczyny

Bitch Slap
4,7 1 744
oceny
4,7 10 1 1744
Ostre dziewczyny
powrót do forum filmu Ostre dziewczyny

Nie taki zly...

użytkownik usunięty

Zdecydowałem się na ten film, bo chciałem coś przy czym nie trzeba myślec,
po trailerze spodziewałem się badziewiastego filmu, który jest nic nie
wart, ale zmieniłem zdanie. Od początku podeszłem do tego filmu jak do
przesyconej groteską czarnej komedii i miałem niezły ubaw. Jak się
potraktuje ten film tak lekko to jest rewelacyjny (wystawiłem 9/10), trzeba
tylko nie nastawiac się na kino ambitne, a cos z czego mozna się pośmiac,
wtedy seans jest przyjemny.

ocenił(a) film na 2

Lubię czasami obejrzeć filmy, przy których należy wyłączyć myślenie, ale ten jest po prostu nudny...

ocenił(a) film na 2

"rewelacyjny"? 9/10 jeszcze założony idiotyczny temat wprowadzajacy w błąd. Trzeba było zachować przemyślenia dla siebie.

użytkownik usunięty
kieko

szanowny panie cenzorze, proponuję ci zachować swoje przemyślenia, na temat cudzych przemyśleń dla siebie. Filmy mają to do siebie, że mogą się podobać, bądź nie, zatem atakowanie innych, za ich gust, wydaje się być przejawem skrajnej głupoty. Swoją drogą zgadzam się z Xyc1993... kupa śmiechu, czasem z przewagą "kupy", ale przy odpowiednim nastawieniu można się nieźle bawić.

ocenił(a) film na 2

Az tak daleko nie zabrnąłem aby gust nazwać skrajną głupotą. Zdenerwowałem sie jedynie zmarnowaniem kawału czasu na kiepski film i oberwało sie troche założycielowi tematu który go polacał. Jak uraziłem to sorry.

kieko

Każdy ma swoją ulubioną stylistykę filmów. Jak ktoś lubi podejście do filmów Rodrigueza albo Tarantino, to powinien film obejrzeć i sam ocenić. Jak dla mnie film świetny, niezły ubaw, dobra praca kamery, ciekawy montaż. Osobiście polecam dla fanów dwóch wyżej wymienionych reżyserów.

ocenił(a) film na 4

ja dałam 4/10 bo film to gówno nad gównami, ale miło było popatrzeć na fajne babki ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones