PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479040}

Ostre dziewczyny

Bitch Slap
4,7 1 745
ocen
4,7 10 1 1745
Ostre dziewczyny
powrót do forum filmu Ostre dziewczyny

Jak większość ludzi tutaj strasznie się napaliłem na ten film. Niestety jest strasznie słaby. Większość scen które nie dzieją się na pustyni to zwykły green screen z kiepskimi tłami. Marna fabuła, kiepskie dialogii generalna nuda. "Gwiazdy" pojawiają się jedynie w epizodycznych scenach. Końcówka jest słaba i przewidywalna. Jeśli to jest parodia Tarantino to ja dziękuje za takie parodie ;) Do najsłabszych momentów Grindhouse temu filmowi bardzo daleko. Lepiej obejrzeć Black Dynamite który jest filmem w podobnym tonie co filmy z Grindhouse.

3/10 jedynie za ładne dupeczki którymi aktorki machają tu i tam.

użytkownik usunięty
Hexensabbat

Potwierdzam to co napisał kolega wyżej.Film jest nawet nie wart sciągania.No chyba że jesteś pryszczatym gimnazjalistą z buzującymi hormonami to wtedy film dla ciebie.Nie polecam 2/10.

ocenił(a) film na 10

Co do Green Screena to zrobiony było to specjalnie. Dla niewtajemniczonych: TEN FILM JEST STYLIZOWANY NA TE KLASY B Z LAT 60 - TYCH DLA TEGO ZOSTAŁ TAK ZROBIONY. GREEN SCREEN NIE ZOSTAŁ UŻYTY DLA TEGO ŻE BYŁ MAŁY BUDŻET. TO BYŁO CELOWE. A co do Parodii Tarantino, to to miało być parodią ? To po prostu film Akcji w klimatach podobnych do Tarantinowego. Owszem jest pare zgapień chociażby Chinka z jojem, ale żeby parodia ?

Kris93

Specjalnie to widać mikrofony w Black Dynamite, a nie green screen w Bitch Slap. Poza tym nie napisałem że green screen został użyty z powodu niskiego budżetu, tylko że ponad połowa filmu to green screen, na dodatek źle użyty. Jak na film stylizowany na exploitation flick to i tak jest bardzo słabo. Doskonale wiedziałem że ma być to film w takim klimacie(co nie znaczy zupełnie że jest!).

Napisałem także 'jeśli jest to parodia'(co wnioskowałem po zapowiedziach tego filmu), a nie że jest parodią.
Ten film potrafi sprawić że Zombie Strippers prezentuje się co najmniej o kilka punktów wyżej, a jest to kiepski film.

ocenił(a) film na 10
Hexensabbat

Ja osobiście myślę że nie był źle użyty, tylko do pokazania kontrastu między rzeczywistością a przeszłością. Ale widzę że mamy odmienne zdania. W końcu ty tu jesteś "znawcą" filmów.

Kris93

To prawda, cieszę się że doszliśmy do konsensusu.

Hexensabbat

Gdzie można obejrzeć ten film?????????

lukasz_beta

Internet. Do polski pewnie nie dotrze, a jeśli to za kilka miesięcy i od razu na dvd. Poszukaj po torrentach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones