PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459662}

Ostry wiraż

Crash and Burn
5,2 482
oceny
5,2 10 1 482
Ostry wiraż
powrót do forum filmu Ostry wiraż

a MICHAEL MADSEN??

przciezgra główną role

oj filmweb, filmweb , slabiutko

Si_vous_ne_mangez___

może przez ostatnie dwa lata znalazłeś cuś takiego jak "zobacz więcej" obok listy aktorów

rock1979

Może przez ostatnie 2 lata połapałeś się że nawet jeśli, to główny bohater powinien być wymieniony w czołówce, widocznej bez konieczności wykonania nadmienionej czynności...

ocenił(a) film na 5
uwieziona

Może przez ostatnie 2 lata połapałaś się że portal ten tworzony jest przez zwykłych użytkowników takich jak Ty i ja, i każdy może taki błąd sam poprawić bez zbędnego trajkotania...

Argento251

Nawet dzień nie minął;) A portal jest tworzony przez uprzywilejowanych, normalnym śmiertelnikom wszystko odrzucają, więc skoro już są tacy elitarni i idealni, to mogli by takich byków nie robić, bo jest to śmieszne. Mylisz też trajkotanie z czymś innym, czego najwyraźniej nie umiesz nazwać, skoro próbujesz mnie w taki tani sposób zirytować.

ocenił(a) film na 5
uwieziona

Po co trajkoczesz dalej, skoro nawet nie wiesz jak i co tu działa?

"normalnym śmiertelnikom wszystko odrzucają"

nie normalnym, tylko ułomnym. Bo trzeba być ułomnym by nie umieć wypełnić formularza do tego stopnia, by odrzucona została każda jedna kontrybucja. I po drugie, poprawkę do kolejności obsady zgłaszamy nie poprzez kontrybucję którą mogą odrzucić, tylko adminowi na blogu stworzonym specjalnie do takich celów. Nie ma za to punktów, nie ma więc odrzutów jeśli dane są prawidłowe. Dokształć się trochę, zanim zaczniesz dyskutować.

Argento251

Nie wiesz co mi odrzucono, ani też co wysyłałam. A jak masz jakieś patologiczne skłonności do usilnych potrzeb ubliżania innym, to polecam specjalistę, bo ja ci na pewno nie pomogę. Trajkocz sobie do siebie, skoro tak to lubisz, bo ja już skończyłam temat.

ocenił(a) film na 5
uwieziona

Tematu nawet nie zaczęłaś dziewczynko. Nie powiedziałaś ani jednej wartościowej rzeczy, Twoje komentarze są tak puste w sobie, że wywołują tylko uśmiech politowania na mojej twarzy. I w jakim celu odpisujesz dalej, chociaż podobno temat skończyłaś i nic do powiedzenia nie masz? Panna zadufana w sobie wielka księżniczka musi mieć zawsze ostatnie słowo? Widzę, że ta wizyta u specjalisty rzeczywiście by się komuś przydała..

Zabranie głosu przeze mnie w tym temacie przynajmniej jakiś cel miało. Dla tych, którzy na Filmwebie są trochę krócej i nie wiedzą jeszcze jak i co tu działa:
http://www.filmweb.pl/user/Wizarrd/blog/471047?commentsPage=11#komentarze
przeglądając cały blog dowiemy się jak poprawić każdy błąd w bazie, jak poprawić kolejność obsady pokazuje nam w komentarzach użytkownik Piotrek4. Link do filmu, właściwa kolejność i gotowe. Powtarzam, ten portal tworzymy My, zwykli użytkownicy, żadni „uprzywilejowani” i „elitarni” - takich bzdur nigdy nie słuchajcie. Zamiast narzekać na Filmweb i bezmyślnie trajkotać dajmy sami coś z siebie dla innych.

ocenił(a) film na 5
Argento251

Spokój dziewczyny, bo sobie paznokcie połamiecie!

Argento251

Nie do końca się z Tobą zgadzam. Próbowałem kilka razy uzupełnić obsadę, poprawić opis czy recenzję, ale pozostało to bez odzewu.

uwieziona

Potwierdzam. Też wysłałem materiały kilka razy. Ale wszystko odrzucano pod byle pretekstem. żal

ocenił(a) film na 5
Si_vous_ne_mangez___

Film średni. Popluki po "60 sekund". Szkoda że twórca "Nieśmiertelnego" rbi takie średniaki. Madsen już mnie przyzwyczail ze grabwe wszystkim co podejdzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones