PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8447}
6,9 77
ocen
6,9 10 1 77
Ostrze na ostrze
powrót do forum filmu Ostrze na ostrze

Całkiem przyzwoity - jak na czas stanu wojennego w Polsce- film płaszcza i szpady, a właściwie kinowa wersja serialu telewizyjnego. Daleko mu do "Czarnych chmur" ale wreszcie można zobaczyć Stockingera nie grającego w jakimś bzdurnym serialu. Dałem szóstkę

ocenił(a) film na 8
krdor

byłem na tym w kinie i z kumplem nieźle się zaszokowaliśmy gdy zaczęli pokazywać piękne kobiałki :0

voitaco

Gdzie można zobaczyć ten film?

ocenił(a) film na 8
Neuromer

w kinie byłe w latach 80-ch

krdor

"Daleko mu do czarnych chmur"? Chyba żartujesz przecież to dwa kosmosy. Czarne chmury to żałosne, jednowymiarowe, nudne do szpiku kości pseudo historyczne serlialisko zjadające swój koniec. Rycerze i rabusie (o którego kinowej wersji jest tu mowa) pokazuje XVII Polskę szlachecką b.szeroko i w sposób na pewno niejednowymiarowy, Każda z postaci ma swój indywidualny charakter, a przygody których doświadcza mogły się śmiało wtedy wydarzyć, czego o Czarnych chmurach powiedzieć nie można. Czarne chmury czyli zabili go i uciekł powinny znaleźć się w Sevres pod Paryżem jako anty wzorzec serialu historycznego.

tisoc

No świetnie że był w kinie "latach 80-ch", ale nie posiadam wehikułu czasu.
Może ktoś ma inną propozycje ?

ocenił(a) film na 8
Neuromer

No ja byłem na tym w kinie wtedy, hmm... a gdzie teraz tego szukać? Sam chętnie bym to jeszcze raz zobaczył.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones