PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330287}

Ostrze pamięci

True True Lie
5,1 1 038
ocen
5,1 10 1 1038
Ostrze pamięci
powrót do forum filmu Ostrze pamięci
ocenił(a) film na 6
grzes281

hej mam pytanie- skad moge sciagnac ten film???

ocenił(a) film na 3
baazigar

jak ściągnąć? film? chyba trailer ;D
sciągnięcie filmu jest nielegalne, polecam wypożyczalnie filmów we wrocławiu przy ulicy wejherowskiej
pozdraiwam

astok0

gosciu na jakim ty swiecie zyjesz....ehhh

ocenił(a) film na 3
p00int666

tez sciagasz filmy:)? Oj nie radze sie do tego przyznawac ;-)









astok0

astok0 a kto debilu teraz nie ściąga filmow

ocenił(a) film na 3
karpik115

ja nie mowie ze nikt nie sciaga :) ja mowie tutaj o konsekwencjach sciagania :)

karpik115

Sam jesteś debilem !!!
Gratuluje podejścia do tematu :(
Więcej takich debili jak Ty i za niedługo już nie będzie się filmów opłacało produkować :(
Kretyn !!!

Przemo310383

Mimo tak powszechnego piractwa biznes filmowy ma się dzisiaj lepiej niż kiedykolwiek. Jeśli myślisz, że zaprzestano by kręcenia filmów gdyby przestały przynosić dochody to jesteś chorym materialistą. Człowiek od zawsze czuł potrzebę tworzenia sztuki. Wątpie aby ludzie pierwotni zbijali kasę na swoich malowidłach na skalnych, więc proszę cię, nie strasz. Dzisiejsze filmy są zbyt mocno nastawione na kasę i dlatego 90% z nich to gnioty nie warte złamanego grosza. Kilkadziesiąt lat temu tworzono filmy za dużo mniejsze pieniądze i zarabiano na nich nieporównywalnie mniej a jednak były o niebo lepsze, bo tworzone z pasją, a nie tylko dla ka$y. Ogólnie te typowo materialistyczne podejście wytwórni filmowych przyczynia się do obecnego kryzysu w kinematografii a nie do jej rozwoju.

karpik115

Niektórzy dorośli nie ściągają filmów Dzieci prawie wszystkie ściągają takie czasy Są też ludzie którzy kupują filmy DVD i nie oglądają filmów na komputerze Co do debili to głównie ci co ściągają mogą z czystym sumieniem tak o sobie pomyśleć To właśnie przez takich młodych debili wiele bardzo dobrych filmów nigdy nie będzie w dystrybucji ani nie będzie miało wersji polskiej

ocenił(a) film na 6
soulheart

Niektórzy dorośli chodzili do podstawówki i mają pojęcie o ortografii, ze szczególnym uwzględnieniem znaków przestankowych. Niektórzy dorośli mają nieco bogatszy słownik niż dzieci i nie muszą ciągle nadużywać tych samych słów. Niektórzy dorośli myślą zanim się wypowiedzą lub zostawią po sobie ślad w internecie.

baazigar

Niektóre kobiety o czymś myślą co innego piszą inne nie myślą i się wypowiadają o niczym Przy założeniu że ludzie generalnie są głupi większymi głupcami są ci co ściągają niż zdecydowana mniejszość która woli filmy kupić albo wypożyczyć Wpisy bez pomyślenia to domena kobiet twój jest przykładem I to tyle w tej kwestii myśląca kobieto

ocenił(a) film na 6
soulheart

Niektórzy dorośli chodzili do podstawówki i mają pojęcie o ortografii, ze szczególnym uwzględnieniem znaków przestankowych. Niektórzy dorośli mają nieco bogatszy słownik niż dzieci i nie muszą ciągle nadużywać tych samych słów. Niektórzy dorośli myślą zanim się wypowiedzą lub zostawią po sobie ślad w internecie.

p00int666

To ja pytam, na jakim Ty świecie żyjesz- wyspie piratów ?!!
Żal mi ludzi z takim podejściem, bo szkoda Ci 10 zł by film wypożyczyć :(
Przez właśnie takich typków mamy kryzys w kraju, a ja się mogę zaharowywać, a i tak taki debil wszystko zepsuje :(

ocenił(a) film na 6
Przemo310383

http://di.com.pl/porady/43651,0,Dozwolony_uzytek_-_gdzie_zaczynaja_sie_klopoty.h tml

polecam

baazigar

Dziękuje za podesłanie linka :)
Tylko, iż ja znam te przepisy i jeśli nie posiadasz oryginalnego filmu, to ściąganie go z hostingów jest wyraźnym naruszeniem prawa- "...Nie ma natomiast przeciwwskazań, aby zrobić dla dziewczyny, męża, kumpla, kuzynki czy rodziców kopię legalnie zdobytego filmu. Legalnie, czyli kupionego w sklepie bądź ściągniętego po premierze na własny użytek osobisty przy zachowaniu technologii, która nie łączy się z jednoczesnym udostępnianiem..."
Wydaje mi się, iż Twój ostatni post powinien być raczej skierowany do użytkowników; p00int666, oraz karpik115 !!!
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones