PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36306}

Oszukać przeznaczenie 2

Final Destination 2
6,4 116 416
ocen
6,4 10 1 116416
4,9 11
ocen krytyków
Oszukać przeznaczenie 2
powrót do forum filmu Oszukać przeznaczenie 2

Śmieszny film

ocenił(a) film na 4

Film jest śmieszny, nie ma nic wspólnego z horror. Wszstko jest tak zmyślone w tym filmie.
Brak słów.

ocenił(a) film na 10
radinho

Nie wiem co cię bawi w tym filmie ale według mnie wcale nie był śmieszny....to w końcu horror a nie komedia! Jak widać wcale się nie znasz na horrorach. Jeśli lubisz komedie to obejrzyj wszystkie części American Pie...

radinho

Zgadzam się. Niesamowicie przewidywalny, miałem straszny ubaw przy jego oglądaniu. A przecież chyba nie o to miało chodzić.

radinho

No więc własnie w horrorach występuja rzeczy, postacie i zjawiska które są ZMYŚLONE. Jeśli chcesz prawdziwych okrutnych zjawisk - oglądaj thrillery.
A jeśli chcecie dobre horrory, no to wystawcie głowe poza USA- tam to tandeta.... Niestety ja sie chyba na tym wychowalem... i martwi mnie to że ta tandeta mi sie podoba....

ocenił(a) film na 8
radinho

SRY, ALE TO NAJBARDZIEJ BEZSENSOWNY KOMENTARZ JAKI SŁYSZAŁEM.
To miało być zmyślone nie jak do filmu, ale do czego ? Do piosenki ?

ocenił(a) film na 7
radinho

Najlepsze w tym filmie było to, że dziewczyna która miała zginąć w samochodzie ZAWSZE kierowała autem a inni byli pasażerami. Jakby chciała uniknąć przeznaczenia to byłaby pasażerką albo wcale nie wsiadała do samochodu.

ocenił(a) film na 9
radinho

Acha, czyli horrory takie jak "Amityville", "Koszmar z ulicy wiązów", "Critters", "Pumpkinhead", "HellRaiser", "Martwica mózgu" (same klasyki, które definiowały pojęcię horroru) to filmy w których nic nie jest zmyślone, wręcz ociekają faktami? No bo przecież napisałeś, że Oszukać przeznaczenie 2 nie ma nic wspólnego z horrorem, bo jest to wszystko wymyślone...akurat ten film ma więcej wspólnego z horrorem niż taki np. "piątek trzynastego" (pierwsza część)...brak słów. Następnym razem jak wyrażasz swoje odczucia co do filmu, to chociaż podaj jakieś konstruktywne argumenty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones